Doom Patrol

Başlatan dean, 14 Mayıs, 2018, 23:40:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Doom Patrol dizisi geliyor. Projenin arkasında DC'nin CW dizilerinden tanıdığımız Greg Berlanti olacak. Yeni streaming service'te yayınlanacak.

Nightrain

Titans ile bağlantılı olmasın bekliyorum. Malum, Beast Boy eski bir Doom Patrol üyesi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Titans ile bağlantılı olacaktır. Zaten Titans dizisinde Doom Patrol görünecekti. Önce Titans'da görünüp ardından kendi dizilerine kavuşurlar.

Animvader

Doom Patrol dizisine Cyborg da katıldı. Karakteri Joivan Wade isimli aktör canlandıracak.

Evet, şaka değil film evreninde hali hazırda olan ve kendi filmi çekilecek bir karakteri diziye de kattılar ve farklı bir oyuncu canlandıracak. DC bir film/dizi evreni daha ne kadar berbat yönetilebilir seviyesinde yeni ufuklar açmaya devam ediyor.

Harun Ça

Dr. Niles "The Chief" Caulder'ı Timothy Dalton'ın canlandıracağı açıklandı.

dean

Dizinin 2 Şubat 2019'da başlayacağı açıklandı. Cyborg'e ait ilk görsel paylaşıldı.

Nightrain

Bütçe yüzünden Cyborg eşofmanları ile duracak sanırım.  ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 21 Aralık, 2018, 19:31:53
Bütçe yüzünden Cyborg eşofmanları ile duracak sanırım.  ;D

Süper kahramanları tv bütçesiyle bu yüzden sevmiyorum işte. Bu arada ilk teaser'da geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=IdyIkc1ej4k

noir

Çok bilmediğimden internetten karakterlerin isimlerine baktım, daha önce hiç okumadım ve haklarında bir bilgim yok, teaser hakkında tek söyleyeceğim şu robotman çok kötü gözüküyor, cyborg'dan bile kötü olmuş

doktor1881

Doom Patrol, Robotman, Negative Man, Elasti-Girl, Crazy Jane ve Doktor Niles Caulder'ın maceralarını konu ediyor. Doom Patrol'ün her bir üyesi onlara insanüstü yetenekler kazandıran korkunç kazalar geçirdi. Ancak bu kazalar çeşitli yaralar ve görüntü bozukluklarına da neden oldu. Çeşitli eziyetlere maruz kalan, travma yaşayan bu ekip, Şef sayesinde bir araya gelir. Onlar artık yaşanan tuhaf olayları araştırmak ve dünyayı korumak için zorlu bir mücadeleye atılır. Titans'ın ardından yaşananların ekrana taşınacağı yapımın kadrosunda Brendan Fraser (Robotman), April Bowlby (Elasti-Woman), Diane Guerrero (Crazy Jane), Timothy Dalton (Dr. Niles Caulder), Joivan Wade (Cyborg) ve Alan Tudyk (Mr. Nobody) gibi isimler yer alıyor. Ünlü DC Comics karakterlerinden uyarlanan dizinin senaryosunu Supernatural'dan tanıdığımız Jeremy Carver kaleme alıyor. . Dizinin yürütücü yapımcılığını ise Greg Berlanti ve Geoff Johns üstleniyor

http://www.beyazperde.com/diziler/dizi-23637/video-19551485/

ve 2. bölüm yayında