Zagor İngilizce - Epicenter Comics

Başlatan Tuco Ramirez, 02 Ocak, 2016, 18:52:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Koordinatlar:Lal Klasik Zagor Serisi 47-48.

Nemo

Orjinali de 178. sayida baslayan Hellingen macerasi :)
Özel Alfa Ajanı

hanac

Epicenter Comics bir sayı Zagor daha çıkarmış

pizagor

Bu baskıların satış adetleri hakkında bilgi var mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

hanac

Orontes81

hanac

Alıntı yapılan: Orontes81 - 18 Mayıs, 2021, 17:45:02
satışları nasıl acaba ABD'de?

Durmadan yeni sayı çıkarttıklarına göre memnunlar  :)

Zeljko

Rubini'nin çizimlerine hastayım.Sadece kapaklar değil de komple hikayeyi baştan çizdirseler keşke
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

alan ford

Gerekli Şeyler'de bir kaç sayıyı gördüm ve gerçekten içim gitti. Sclavi'nin yazıp Ferri'nin çizdiği ve bence gerçekten başyapıt olan Kabus macerası In The Jaws of Madness başlığıyla HC olarak yayımlanmış ki gerçekten şahane bir edisyon olmuş. Dolar birazcık makul seviyelerde olsa, tl yerlerde sürünmeseydi hemen alırdım bu cildi ama şu günlerde hesap kitap peşindeyim. Yine de içim gitti, aklım kaldı. İngilizce Zagor takip etme gibi bir niyetim yok ama ilk fırsatta bu harika macerayı arşive katacağım, kararlıyım. Yukarıda bahsi geçen Akronlularla ilgili macera da Alien Saga başlığı altında basılmış ve ilave olarak kabus'ta da küçük bir atıf yapılan ve kıyısından yine akronlulara dokunan Çiko Uzayda macerası, cilde ara macera olarak eklenmiş. Velhasıl kelam adamlar güzel iş yapıyorlar. Seçme maceralar, güzel renklendirme, iyi edisyon.ama o Kabus yok mu o Kabus
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

Alıntı yapılan: alan ford - 21 Kasım, 2021, 21:14:51
Gerekli Şeyler'de bir kaç sayıyı gördüm ve gerçekten içim gitti. Sclavi'nin yazıp Ferri'nin çizdiği ve bence gerçekten başyapıt olan Kabus macerası In The Jaws of Madness başlığıyla HC olarak yayımlanmış ki gerçekten şahane bir edisyon olmuş. Dolar birazcık makul seviyelerde olsa, tl yerlerde sürünmeseydi hemen alırdım bu cildi ama şu günlerde hesap kitap peşindeyim. Yine de içim gitti, aklım kaldı. İngilizce Zagor takip etme gibi bir niyetim yok ama ilk fırsatta bu harika macerayı arşive katacağım, kararlıyım. Yukarıda bahsi geçen Akronlularla ilgili macera da Alien Saga başlığı altında basılmış ve ilave olarak kabus'ta da küçük bir atıf yapılan ve kıyısından yine akronlulara dokunan Çiko Uzayda macerası, cilde ara macera olarak eklenmiş. Velhasıl kelam adamlar güzel iş yapıyorlar. Seçme maceralar, güzel renklendirme, iyi edisyon.ama o Kabus yok mu o Kabus

Merak ettim, baktım. Fiyat 49,99 $ imiş...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Renkli mi?
  Bazı maceraları siyah beyaz bastılar, bazılarını renkli.

alan ford

Gerekli Şeyler de bir liste var 49,99'a 600₺ diyorlar düz hesap. Bunun açılmışı yoktu ama alien saga renkliydi
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

oguzeren

Epicenter'ın Zagor edisyonlarının orijinal hangi sayıları içerdiğini, Türkçe basımları ile birlikte çıkardım. Bir yanlış yapmadım umarım. Hiçbiri bende yok, netten gördüğüm kadarıyla çıkardım bu listeyi.

Terror from the sea386 - Il Terrore dal Mare (KM99 – Denizde Dehşet)
The Red Sand115 - La Sabbia e Rossa (KM31 – Kızıl Kum)
VooDoo Vendetta366 - Vendetta Vudu (KM94 – Vudu İntikamı)
Zagor vs. Supermike124 - Zagor contro Supermike (KM33 – Zagor Supermike'a Karşı)
1000 Faces of Fear291 - I mille volti della paura (KM75 – Korkunun Bin Yüzü)
The OriginsLe Origini (Kökler)
The Lost World575 - Il Mondo Perduto (Aylık 187 – Kayıp Dünya)
The Alien Saga179 – Hellingen (KM47 – Hellingen)
Special Cico 5 – Fantacico (Özel Seri 37 – Çiko Uzayda)
600 – Il giorno dell'Invasione (Aylık 212 – İstila Günü)
In the jaws of madness275 – Incubi (KM71 – Kabus)
American Odyssey88 – Odissea Americana (KM24 – Başarısız Deneme)
The Great Conspiracy209 – Il Grande Incanno (KM55 – Büyük Korku)
Shadow of the Vampire85 – Angoscia (KM24 – Tören)
187 – Il Ritorno del Vampiro (KM49 – Vampirin Dönüşü)
The Lost Mine364 – La miniera perduta (KM93 – Kayıp Maden)
BanderaSpeciale Tex Willer 3 – Bandera (Türkçe baskısı yok)

hanac

Alıntı yapılan: oguzeren - 05 Ağustos, 2023, 00:05:04Epicenter'ın Zagor edisyonlarının orijinal hangi sayıları içerdiğini, Türkçe basımları ile birlikte çıkardım.

Emeğinize sağlık, güzel bir özet olmuş.