Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ramzy

Türkiye'ye gelmesi biraz daha zaman alir. Amerika'da baslayali iki gün oldu.

Internetten indirerek izlemeli, kisacasi.

rumar80

31 Ekim tarihinde yayini basladi. Bizde yayinlanmasi bence zor. Baksaniza kusa çevrilmis Spartacus'un haline. Yine de umut fakirin ekmegi....

Oguz

Televizyonlarimizda yayimlanmamasi daha iyi bence...

Böylece ilk sezon tamamlandiktan sonra - sansürsüz - DVD seti piyasaya çikacaktir.  ;)

Tabii benimki sadece bir tahmin!

ziqo

4 Kasim gecesi D-Smart platformunda yayin yapan FXtv kanalinda yayinlanmaya baslanacak (türkçe dublaj)

deadpool

ben dizi  izliyorum 5. bölümde fazla aksiyon yoktu diziyi ariyorsaniz diziport .com da bulabilirsiniz

hanac

Cumartesi Marmara Çizgi'den Erdem bey ile Kadiköyde karsilastik.

Walking Dead 5. sayinin baskida oldugunu ve bir aksilik olmazsa yilbasindan önce satisa çikacagini söyledi.

V

Amerika'da bu ay yayinlanan 80. sayinin kapagi..Aralik 2010

"İstemem,eksik olsun.."

explodingsun

Yürüyen Ölüler benim beğendiğim bir seri ama abartılacak kadar iyi bulmuyorum. Yani bu seriye rakip bir seri yok mu ki her sene bu çizgi roman ödül alıyor? Rakipsizliği bence çizgi roman piyasasının son senelerde özgün bir şey üretemediğinin göstergesi.

haysat

Canım acıdı......
Yürüyen ölüler benim severek okuduğum bir seri oldu.
Marmara çizgiye bize böyle bir seri kazandırdığı için teşekkürler.
Yürüyen Ölüler 5. sayıyı cumartesi toplantı günü aldım ve heyacanla okumaya başladım.Kahramanlarımızın yeni bir dünya kurmaya çalışmaları ve kendi içlerindeki hesaplaşmaları mükemmel işlenmiş.
Rick ve arkadaşlarının yeni bir kasabaya varmaları ve yeni insanlarla karşılaşmaları bu sayının doruk noktası.
kasabanın yöneticisi (vali)ve adamlarının yaptıkları özellikle Rick'e yaptıkları canımı yaktı.
ve hapisanede kendilerine yeni bir yaşam kurmaya çalışan Rick'in ailesi ve arkadaşlarını bekleyen tehlike akıllara zarar.
6. sayı ne zaman çıkacak ya...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

V

Amerika'da bu ay yayınlanan 81. sayının kapağı..Ocak 2011

"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Yürüyen Ölüler 5. kitabı okudum. Zombilerle yaşamak gerçekten çok zor ama, zombilerden de ruhsuz insanların olduğu bu sayıyı okuyunca zombileri evde besleyesiniz geliyor.

Öğğğ iğrenç bir sayı bu 5. cilt.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Ben bu sayıyı acaip beğendim valla. Gerilimin dozu gittikçe artıyor. İnsan diğer sayıyı merak ediyor. Az kaldı haziranda rahat rahat yaz sıcağında okuruz artık. ;D

haysat

Yürüyen Ölüler geçen pazar akşamı saat 23:00da Türkiyede gündüzleri iş dünyası ve ekonomi haberlerini takip eden akşamüstleri ise yabancı film, dizi ve konserleri altyazılı olarak sunan televizyon kanalı CNBC-E'de yayınlandı.Bu pazar saat 23:00'de 2.bölümü yayınlanacak.Seyretmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.
Sevgiler.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

rumar80

Bugün Gon'da 13. cildi aldım. Çok yakın zamanda toplu gösteri yapmayı planlıyorum.

hanac

Marmara Çizgi 6. sayı için fazla bekletmeyecekmiş.

Şubat da yayına hazır olacakmış.