Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Tarkan Kurt

Yürüyen ölüleri henüz okumadım ama böyle giderse "Altın Madalyon İtkisi" ile bu seriyi de toptan alacağım gibi.  ;D

rumar80

Zombi öykülerinden hiç haz almam, hep itici gelmiştir. Romero'nun filmleri bile etkileyememiştir. Bu nedenle ilk çıktığında yürüyen ölüleri almadım. Üçüncü sayıdan çok sonra birgün Altan zorla sattı. Beğenmezsen geri getir dedi. Şimdi 13 cilt te var. İtki ihmale gelmez Eyyüp Bey

ferzan

Şubatta yayına hazır mı olacakmış?...Vallahi korktum kendimden...Dün gece rüyamda 6.cildin çıktığını görmüştüm ???
Öte yandan,çizgiromanlarını da yavaş yavaş oradan buradan edinip okumaya başladım,neredeyse serinin çıkmış tüm sayılarına göz atma fırsatım oldu...Gerçekten diziden daha sağlam gidiyor ve tam anlamıyla tat verici bir seriyal çizgiroman havasını buram buram yaşatıyor...Her ne kadar ondan çok daha iyileri varsa da,Charlie Adlard gönlümde yer etmeyi başardı şimdiden... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

haysat

Marmara Çizgi(Erdem Bey) Kaliteli işler yapmaya devam ediyor
Yürüyen Ölüler'i başta alıp okumak taraftarı değildim ama buradaki arkadaşların tavsiyesi ile bulaştım bir kere.
Tarzım olmamasına rağmen kısa sürede müptelası oldum. aksiyon ve heyacan hiç bitmiyor.
Zaten 5. bölümde herşey tavan yapmıştı,6.bölümün böylesine kısa sürede çıkacak olması beni çok sevindirdi.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

pukay

İlk sayıyı öylesine almıştım.Seriyide yarım bırakmak istemediğimden 2. sayıyı da aliyim beğenmezsem devam etmem demiştim ogünden beri bağımlısı oldum resmen,karakter tabanlı işlenen konu beni benden aldı.Hellboy ciltleri gibi sıkıldıkça alıp baştan okuyorum.

V

Amerika'da bu ay yayınlanan 82. sayının kapağı..Şubat 2011

"İstemem,eksik olsun.."

BAHADIR

Kapak bana sanki kapaktan ziyade iç sayfa örneği gibi geldi...Kötü olmuş yani...Al benisi yok...Bir kere editör yada sorumlu her kimse ben olsaydım böyle bir kapağı asla kabul etmezdim...cık olmamış... ;D

darkwood

Daha önce filmlerini izledğim. Yürüyen ölülerin 5.sayısını tesadüfen bulup okudum ve beğendim. Diğer yayınlardan fırsat bulursam önceki sayılarını ve devamınıda okumayı düşünüyorum.   ;)
Darkwood Sakinleri..

emre

ilk 5 sayısını bugün aldım. uykudan önce başlicam okumaya. dizisi benim hoşuma gitmişti. bakalım bunlar nasıl...

rumar80

Daha önce 10 cildi dağınık okumuştum. Şu anda ilk ciltten başlayıp 8 cildi arka arkaya okudum. 5 cilt kaldı geride. Toplu okuma inanılmaz bir tat veriyor. Rick ve dostlarının ayakta kalma mücadelesi, iç çekişmeleri, sıkıntıları inanılmaz.
  Keşke herkes okusa da daha detaylı tartışabilsem

gamlıbaykuş

Abi senin okuduğun yerlere bizim gelebilmemiz için daha çok zaman var :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Seri birçok post apokaliptik filme gönderme yapmakta. Klasik zombi filmleri dışında biraz Mad Max, biraz Omega man, hatta Jericho'yu (farklı bölgelerde yaşayanların güç kavgası) hatırlatıyor.
   Bu arada fantazi yapmaya ne dersiniz? Ya Rick'in dediği doğru ise? Ya yaşayan ölüler onlar ise ve burası Araf ise?????????
   İyi düşünmeler

Bu arada sevgili Ekrem...O zaman da insan istediği gibi yazamıyor ki......

rumar80

Dün 13. kitabı da bitirdim. Rick ve arkadaşlarının hayatta kalma çabaları inanılmaz. 78 bölüm arka arkaya okununca daha da çarpıcı.
   Haydi marmara insanları bekletme

V

Amerika'da bu ay yayınlanan 83. sayının kapağı..Mart 2011

"İstemem,eksik olsun.."