Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Bugün Kadıköy'de Erdem abiye sordum, matbaadaymış hala ;D Bone ve Red Sonja'nın yeni sayısı kesin olmamakla beraber fuara yetişebilirmiş. Diğer yayınların (örümcek, x-men) satışları nasıl diye sorduğumda gayet memnun olduklarını söyledi. Zaten sağolsun hiç şikayet ettiğini duymadım satışlarla ilgili. Diğerleri gibi hep şikayet, hep ağlama durumunda değil yani. ;D Bu yönünü çok seviyorum Erdem abinin.

rumar80

Zamanında Mişel Bey ile konuştuğumda o da satışlardan çok memnundu. Avengers ve Hulk beklediğinden iyi satmıştı. Hatta Diabolik bile iyi diyordu. Sonra......

gamlıbaykuş

Sonrası aydınlık içinde karanlık sanki ömrümün,
Yarını olmayacakmış gibi baharın...  ;)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Cantürk

Ölüler, yürümeyi unuttu. 8)

7 .cilt fuara mı kaldı?

DAMPYR

Alıntı yapılan: Cantürk - 31 Ekim, 2011, 18:32:21
Ölüler, yürümeyi unuttu. 8)

7 .cilt fuara mı kaldı?

Ben dedim Ordu hepsini temizledi diye..... ;D ;D ;D

Tarkan Kurt

Comics yayını konusunda tek umudumuz Marmara kaldı, inşallah onlarda pes etmez.

ilke

Baskı bitti, bandroller takıldı. 1-2 gün içinde dağıtımda. oh be. ben bunalmıştım artık çıktı çıkacak demekten.

drfuhrer

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 02 Kasım, 2011, 12:07:37
Baskı bitti, bandroller takıldı. 1-2 gün içinde dağıtımda. oh be. ben bunalmıştım artık çıktı çıkacak demekten.

İlkecim Yürüyen Ölüler 8 ne zaman çıkacak, örümcek yolda mı, conan ne oldu :)

ilke

:)
örümcek dizgisi bitti. son okuma yapıp yarın falan baskıyo yolluyorum. X-Men 4 basıldı bitti. bandrolleri takılacak sadece. Conan biraz daha var. çevirisi zor :)

tommikser

İlke dostum diğer yayınlarda bir gelişme var mı?Mesala bu renkler dizisi,vb. kitap fuarında bunları görebilecek miyiz?

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 02 Kasım, 2011, 23:13:07
:)
örümcek dizgisi bitti. son okuma yapıp yarın falan baskıyo yolluyorum. X-Men 4 basıldı bitti. bandrolleri takılacak sadece. Conan biraz daha var. çevirisi zor :)

Sevgili İlke performansına yetişilmiyor örümcek iyi gidiyor yayın olarak

gamlıbaykuş

İlke'yi tebrik etmekle birlikte bir soruda ben yöneltmek istiyorum: 2011 bitmeden Conan 5. cildi raflarda görme olasaılığımız ne kadar? Ayrıca renkler serisini de bekliyoruz unutma :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Çevrilmekte olan Conan-Kimmerya sanırım. ???
Crom! Ölüleri Say...