Dylan Dog 400

Başlatan Nemo, 21 Kasım, 2019, 16:34:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

pizagor

Bonelli'den beklenmeyecek güzellikte bir renklendirme, müthiş, iştah kabartıcı. Amma...

Koca bir 'ama'sı var ki güncelde Lal'in nerede olduğunu bilmediğim gibi, bu sayıları görecek kadar yayın hayatını sürdürür mu Dylan Dog aylık seri, bilinmez...

Ben Dylan'ı sevemiyorum uzun zamandır, bana hep benzer hikayeyi anlatıyor gibi geliyor. Old Boy döneminin getireceği başkalaşımın etkisiyle Old Boy etiketli 'Maxi'leri aldım geçenlerde ama hiçbir farklılık göremedim hikaye kurgusunda ve anlatımında. Sanıyorum daha da almam. Lakin gerek aylık seride gerekse Maxilerde eminim ki arada pırlanta gibi sayılar da var ve bunlar radarımızdan kaçıyor. Dylan için zamanında Oğlak'in yaptığı gibi en iyi hikayeler ve 400. sayı gibi özel sayılar seçkisine kesinlikle hayır demem...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nemo

Lal, bu ay orjinal 157. sayiyi yayinladi.

Daha cok uzun bir yolumuz var ve boyle giderse 400. sayiyi gormemiz 20 yil sonrayi bulacak. Gönül ister ki, her hafta yayinlansin :)

Pizagor'un onerisi cok guzel. Lal kitap'a bununla ilgili mesajlar yazarsak, belki bir umut...

Özel Alfa Ajanı

Zeljko

Pizagor ve Nemo'ya katiliyorum bu sayilari görmek en az 10 yili bulur. Lal kitaba mail atsak belki güzel bir seçki albümü çikarirlar.
Hatta son çikan Dylan&Batman albümü bile eklenebilir. Ben bugün mail atiyorum Lal Kitaba.

Nemo

Ben de mail yolladim.

Yazmak isteyen dostlar icin mail adresi:

bizeyazin@lalkitap.com

Gerekirse, guzel macera onerileri icin italyan forumlarina danisiriz diye de not dustum ama bakalim sonuc ne olacak :)
Özel Alfa Ajanı

ZGeralt

Çok fazla Dylan Dog okuyan hatta çok fazla fumetti okuyan biri değilim. Yalnız bunun gibi özel sayılar basılırsa kesinlikle alırım, çizimleri çok beğendim.

hanac

Şöyle bir önerim olacak,

Mevcut seri 157. sayı ile şu anda daha 1999 yılında. Yani 400. sayıyı görmemiz imkansız gibi.

Mevcut seri devam etsin, ayrıca 400. sayıdan başlayan yeni bir seri daha başlasın.

Zeljko

Alıntı yapılan: hanac - 24 Ocak, 2020, 20:49:22
Şöyle bir önerim olacak,

Mevcut seri 157. sayı ile şu anda daha 1999 yılında. Yani 400. sayıyı görmemiz imkansız gibi.

Mevcut seri devam etsin, ayrıca 400. sayıdan başlayan yeni bir seri daha başlasın.

Mükemmel bir fikir 400'den geriye doğru,157'den de ileriye doğru gittiğimizde 5 seneye ortada buluşuruz  ;D

V

Alıntı yapılan: hanac - 24 Ocak, 2020, 20:49:22
Şöyle bir önerim olacak,

Teks geldi aklıma nedense?🙄
"İstemem,eksik olsun.."

Nemo

Bence gayet mantıklı :) Hatta Dylan'da yenilikler yapılan sayı ile başlanabilir boyle bir durumda. Yani 337. sayı ile. Hayal kurmak parayla değil ya...
Özel Alfa Ajanı

seastar1000

Bu 400. sayıyı hatta 399. sayıyı orjınal olarak üç beş tane getirse bizim çizgiroman satış dükkanları bence alan olur
Kişisel olarak her  iki sayıyı da kesinlikle alırım