Gerekli Seyler "Zombie" albümü yayinlayacak

Başlatan hanac, 06 Ekim, 2009, 09:23:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Gerekli Seyler Zombie albümü yayinlayacagini duyurdu.

Gerekli Seyler sitesinden;

Bir zamanlarin meshur dergisi Korku'da Simon Garth adinda, bir cinayete kurban giderek zombiye dönüsen bir adamin dramatik hikayesi yayinlandi.
Bu hikaye herkesin begenisini kazanmisti.  Her zaman okunacak ve bizce kütüphanenizde bulunmasi gereken bir eser.  Eski anilarimizin anisina bu eseri tüm çizgi roman severlere sunmak istedik.  ZOMBIE SIMON GARTH çok yakinda!!!!!

http://www.gerekliseyler.com.tr/haber.php?hb=78

Yakinda daha detayli bilgiler gelecektir .....

hanac

Sn. Michel Diabolik'in fuara yetisecegi mujdesini verdi.

Peki Zombie icin son durum nedir ?

Ve Zombie tek album olarak mi yayinlanacak yoksa seri mi olacak ?

Bu konuda da bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

michel

Zombi tek kitaplik bir maceradir.Kasim ayinda çikmis olacak.Fuara yetistirmek istedik fakat olmuyor.

Alperen

Zombie'nin alfa yayinlarinin bastigi maceralari var. Orumcek adamda konuk oldugu maceralar var. Bir de marvel gecenlerde Zombie diye bir seri cikardi yoksa 2 tane miydi?Kahrman yine Simon Garth ti ve paralel bir marvel evreninde geciyordu. Galiba en son marvel zombieleerinin (zombi super kahramanlarin) 4. serisinde gozukmustu.
Bu cikacak olan album hangisi? eski maceralar mi yoksa yeniler mi?

ilke

geç de olsa okudum bitirdim kitabi.

tadindan yenmez olmus. Saatlerimi harcadim ama bütün yazilari okudum. Özlemisim eski model çizgi romanlari :)

tommikser

istanbula geldim dügün alisverisi için araya kaydirdim çr alisverisini.yapmasam içime dert oluyor.20 tane falan aldim zombide var vampirellada acaip merak ediyorum.1970 amerikan ekolüde çok hos belli ediyor kendini.tadi kesinlikle güzeldir.