HOZ - The Amazing Spiderman

Başlatan hanac, 09 Ekim, 2009, 16:05:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Örümcek adam her yerde var Güneş. Gerekli şeylerin yayınladığı new avengers'ın bir üyesi de. Ama hiç bir tat Peter Parker'ı, hayatta kalma çabalarını, May yengeyi hatta J Jonah Jameson'ı okumak gibi değildir.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: rumar80 - 14 Mayıs, 2011, 13:06:14
    Örümcek adam her yerde var Güneş. Gerekli şeylerin yayınladığı new avengers'ın bir üyesi de. Ama hiç bir tat Peter Parker'ı, hayatta kalma çabalarını, May yengeyi hatta J Jonah Jameson'ı okumak gibi değildir.

Kutsal sözler üstad.

tommikser

Doğru diyorsun abi.Doğru söze ne denir.Alişanı gaza getirip aslına esenşılı biraz hızlandırmak lazım ;D

rumar80

Essential'a dediğim yok ama önce the amazing spider man'i istiyorum.

ilke

alişan essential serisini ne zaman çıkaracak bilmiyorum ama çeviri işi bende. haliyle çeviriyi kimseye bırakmayacağımı biliyo kendisi de. cildin çıkması heralde yaz sonunu bulur.

cildi ikiye bölerek yayınlayacaklar. bildiğiniz gibi diğer essentialları 3e bölüyorlardı.

s.b

Yayınlasınlar da kaça bölüp çarptıkları o kadar önemli değil. Ama 2 ye bölmek en uygunu. Neden derseniz, kitaplar ortadan ikiye ayrılmıyor artık. Sağlam yapıştırılıyorlar. Öyleyse 2 cilt uygundur.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Hepimizin bildiği gibi essential demek eski sayılar demek ve yine biliyoruz ki gerekli şeyler essential spider man 1'den başlayacak. Yani ilk maceradan itibaren. Bu bir yandan iyi böylece daha önce hiç okumadığımız örümcek adam maceraları okumuş olacağız.
   Peki yeni maceralar ne olacak? Artık net bir cevap bekliyoruz.

hanac

Örümcek artık Marmara Çizgi tarafından yayınlanacak.

Dolayısıyla herkesi yeni başlığa davet ediyorum.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3243.0.html

hennessy

bugün ilk kitabı okudum tek kelime ile çok sağlam bir kitap ve hikaye. Kitabı elinize alınca kalitesi her yerinden belli oluyor baskısından tutun kapağına kadar. Örümcek adam ın içinde bulunduğu bunalımlı zamanını anlatan hikayelerle dolu ve yaşam ile mücadelesini anlatan hikayelerde var. Avengers ekibinden bazı kahramanlarıda hikayelerde görmek güzel. Çizimler beni çok etkiledi hele son sayfalardaki çizimler insan gözünü alamıyor aksiyonu bol hikayeler var içinde ilk kitabın.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

örümcek adam kadar kendi ile sorunları olan bir karakter daha varmı acaba ikinci kitap da bitti sevgili ilkenin kitabın başındaki önsözde yazdığı gibi filmlerdeki MJ ile çizgi romandaki MJ arasında dağlar kadar fark var burdaki MJ peter a destek olan ve mantıklı konuşan filmdeki gibi salya sümük bir karakter değil. Örümcek hala kendi ile savaşmaya devam ediyor ölümden dönmesi ve yeni peter a alışmaya başlaması kafasındaki bin tane soru ile uğraşması ve avengers in ona destek olması güzel hikayelerdi çizimlerde çok hoşuma gitti wolvarin in MJ ile konuşması çok hoşuma gitti.peter in kitabın sonunda MJ ye sarılırken aynadaki görüntüsü gerçekten hikayeye çok uymuş.Sırada Caravan 1.kitap var ben gidiyorum :)

hennessy

spolier içerir

3.kitapta şimdi bitti işler kızışıyor iron man ve örümcek adam kimliklerini açıkladı yalnız Tony Stark a kıl olmaya başladım kendince kral gibi emirler savuruyor. Kimliklerini açıklayanlar ile açıklamayanlar arasında savaş çıkacağı şimdiden belli oluyor. Yalnız bende bir kahramanın kimliğinin açıklanmasına karşıyım düşünsenize sokakta yürümek bile zor olur

rumar80

Mesele kimliğini açıklamakla bitmiyor zaten. Arkanızda koruyacağınız aile varsa hele... Siyaha dönüş macerasını unutmayın.

hennessy

4.kitapta bitti örümcek demir adama savaş açtı işler iyice kızışıyor bugün 5.6.ve iç savaş kitaplarınıda aldım meraktan ölmemek için :) yalnız gerçekten keyifle okuduğun bir seri oldu tüm örümcek adam severlere tavsiye ederim. Tony e kıldım iyice kıl oldum bundan sonra demir adamda benim düşmanım yaşasın örümcek adam yaşasın kaptan amerika :) Buarada örümcek adam o garip kostümünden kurtulup eski kostümüne döndü neydi o demir adam gibi yakışmıyordu. Bende bu yasayı saçma buluyorum tabi tony için işler kolay para çok güvenlik maksimun ama ailesi olanlar için saçma her an tetik altındalar mery teyzeye son karede olanlar örümceyi iyice intikam duyguları ile saracak.......

hennessy

5.ve 6.kitabıda bitirdim 5.kitapta siyah kostüme geri dönen örümcek adam en büyük düşmanlarından biri olan kingpn'i bir güzel dövüp hesap kesiyor 6.kitapta ise hakketten sonuna doğru yaşadığı yenge mj ikilisi arasında gidip gelmesi ve finalde yürekleri burkan vedalaşması ile hakketten çok beğendiğim bir seri oldu marmara inşallah bu ay içinde 7.kitabı basacak böylece bende uzun beklememiş olacağım bu seriyi baştan aşağı okuyun çizimler mükemmel konuda çok iyi hoz baskısıda gerçekten saklanmalık koleksiyonluk haşim beye tekrar teşekkürler darısı marmaraya

rumar80

Ben Peter ile MJ'in ayrılmalarına, hele böyle metaiziksel ayrılmalarına karşıyım.
   Peter MJ ile güzel. Marvel'ın en salak hareketi budur bence