LEGENDE - Yves Swolfs / Prestij Yayın

Başlatan hanac, 30 Mart, 2011, 09:09:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: designer73 - 06 Haziran, 2012, 21:05:30
kasım çok uzak oldu :'( hayırlısı olsun gene de, ne diyelim

Kasım'a uzak demişim, aralık bitti nerdeyse. Legende isterim Durango'dan önce. Tamam Durango da çıksın ama önce Legende çıksın.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

sulkesen

çok mutlu oldum ama burada da defalarca belirtildiği gibi Fransız ve İtalyan türü çizgi roman maalesef bu ülkede satmıyor leğende,durango ve yapı kredinin bastıkları çok çok iyi seriler olmasına rağmen bu ülkede satmıyor

pardus88

efsanenin ilk sayısının fiyatı 18,00 TL bakalım yeni sayı çıkınca zamlanacak mı

gamlıbaykuş

Presstij' in güven vermeyen yayın anlayışı neticesinde bir de yüksek bir fiyat çekilirse çok büyük bir kayıp yaşar...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Gambit

Valla oyle ya da boyle alirim, hic arkama bakmam

teks ve zagor okumakdan bay geldi resmen, hep ayni hep ayni

hennessy

İkinci kitap kaldığı yerden devam ediyor. Seride Orta çağ Avrupa'sında, Kutsal Roma-Germen İmparatorluğu sınırları içinde kalan topraklarda mutlak güce sahip olmak için yanıp tutuşan birkaç insanın sebep olduğu bir takım dramatik olaylar anlatılıyor. Yves Swolfs her sayfada çizimleri tablo gibiydi. Renklendirmesi olsun çizimleri olsun gerçekten harika bir eser. Tek üzüntüm böyle güzel bir serin senede bir yayınlanması....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

esattr

Ben çizgi-romanda asla fiyata bakmam, küçük boymuş büyük boymuş hiç takmam. Orijinal baskısından çok uzak olanları etiket fiyatlarını ile alırken Prestij'in kaliteli yayınlarını fiyatları ne olursa olsun alırım. Devamı gelmez düşüncesiyle almazsam zaten binbir zorlukla basılan yayınların devamının gelmemesine ben sebep olacağım diye düşünürüm... Alır beklerim, devamı gelirse mutlu olurum gelmezse ben görevimi yaptım diye sevinirim. Umarım amatör ruhla ve kısıtlı imkanlarla biz çizgi-roman severlere kaliteli yayınlar vermeye çalışan tüm yayıncılar emeklerinin karşılığını görür de bizde çizgi-romansız kalmayız...

darkwood

Efsane 2. cildi dün bitirdim.
Hikayenin devamı Game of thrones'u aratmadı doğrusu, işin içine baskı kalitesi ve orijinal boyutta eklenince okuma keyfi üst düzeydeydi.
3. sayıyı merakla bekliyorum.  8)
Darkwood Sakinleri..

eysude

Bugün dayanamayip, uzunca bir süredir uzak durduğum serinin ilk iki cildini aldim. Prestij'in kampanyasi güzel; ama serinin devami gelmeyecekse anlamsız olur.

HacıGeraltEmmi

Başlığı görünce bir heves yeni sayıdan haber vardır diye girmiştim :'(

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: designer73 - 16 Eylül, 2018, 00:54:23
Başlığı görünce bir heves yeni sayıdan haber vardır diye girmiştim :'(
Aynen ben de.

eysude

O zaman özür arkadaşlar :) Malum, forumun acemisiyim, ayrica mevcut sayilari edinince gaza geldim galiba :(

hanac

Alıntı yapılan: eysude - 16 Eylül, 2018, 01:50:30
O zaman özür arkadaşlar :) Malum, forumun acemisiyim, ayrica mevcut sayilari edinince gaza geldim galiba :(

Özür dileyecek bir durum yok, mümkün olduğunca yazılmasını istiyoruz.   :)