ÇR Odası / Dolabı Fotoğrafları

Başlatan hanac, 23 Ekim, 2009, 16:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maeglin

@eflatun, çok güzel gerçekten çok özendim hafif de kıskandım ::)

aa

Gerçekten çok temiz ve düzenli duruyor, imrendim doğrusu...
Esse Gesse Hayranı...

caretta

Eflatun dostumun tertipli
düzenli kitaplığını çok beğendim.En üstteki fotoğrafta henüz boş olan iki raf gördüm.En kısa zamanda onlar da Tekslerle dolar umarım!

pizagor

İşte bunlar sevdiğimiz görüntüler. Keyifle, tekrar tekrar okunsunlar. Bir de gelecek kuşaktan bunların kıymetini bilecek birileri çıksın  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

battlehammer

Tam şu noktada dikkatlerinizi eflatunun odasında bulunan bir detaya, yerdeki masum görünümüyle nice insanımızı kandıran katil kilime dikkat çekmek istiyorum.  Ben o kilimin kötücül kardeşi tarafından (666 kardeşler bunlar, nice eve dehşet saçıyorlar) yıllarca avlandım, hayatım karartıldı (neymiş efendim evlilik hediyesiymiş, atılmazmış!) bu güne kadar üç kez düşmeme neden olmuş, defaatle düşe yazmama sebebiyet vermişti yıllar boyu.

Sonunda fırtınalı bir gecede yaşadığım ruh ezen kara bir imge patlaması ve sonrasında hafızamdaki onarılamaz boşluk; yüce eskilere tapan isimsiz kabusların, deliliğin kıyısına sürüklercesine bıraktığı işkence çeken talihsiz ruhlarla veya Nil kıyısındaki yer altı mezar dehlizlerinde, dolunay geceleri tasvirsizlerin unutulmuş ziyafetlerinin ardından, zavallı kurbanlarının kirlenmiş zihinleriyle yarışan o devasa, soğuk boşluk. O gece neler oldu bilmiyorum veya bilsem bile böylesi bir dehşeti sözlere dökmeye üstünden geçen bunca yıl sonrasında hazır olabilir miydim, emin değilim. Ancak asırlardır ölü olanların ve asırlardır ölü kalamayanların bile panik içinde, karanlık, tekinsiz dehlizlerinde saklandığı o lanetli gecenin sabahında Neyse ki katil kilimin lanetinden kurtulduğumuzu ilan etmek istercesine onu evimizin önüne asmış ve ondan geri kalanların gerçekliğe meydan okurcasına ortadan kaybolmasını izlemiştik.

Elbette bu konu ile ilgili balkona asılan kilimi çalınmış süsü vererek yok ettiğime dair çirkin mi çirkin ve bir o kadar da gerçek dışı çeşitli dedikodularla sarsılmıştı krallığımız o yıllarda. Ancak bu dehşetengiz anların, kara hatıralarının gölgesi biraz olsun üzerimizden kalksın diye sessiz kaldım bu konuda. İçime attım belki, artık bu korkular başkalarını da boğmasın diye. Kısmet bu güneymiş, dayanamadım dostlar.

Şimdi, bu noktada sormak istiyorum bir kez daha; Tehlikenin farkında mısınız? Nice evlerde nice katil kilimler sinsi saldırılarının öncesinde kötücül  yeşil üçgenlerini tingildeterek bizleri izliyor, sabırla bekliyorlar. Pembe zigzaglarıyla geceleri uykumuzun en derin anlarında, varlığımızın özüne sinsice uzanıyor ve mavi kenar hatlarıyla unutulmuş kabuslardan uzanıp, tarifsiz intikamlarını kırılgan gerçekliğimize kusacakları anın hayaliyle sürünüyor, kıvrılıp çığlıklar atıyorlar. Tehlikenin farkında mısınız dostlar?

Ve buradan haykırıyorum; artık yeter, Katil kilimleri durdurun!

kıssadan hisseye; Kayar o yav, düşersin allahmuhafaza! Ama kitaplar güzel

Animvader

Comicsler, fumettiler, frankofonlar, mangalar yanyana, sırtsırta vermiş.İşte bunlar görmek istediğimiz manzaralar.Yaşasın çizgiroman ekollerinin kardeşliği. :)

maeglin

En sevdiğim bölüm burası, paylaşanlar olsa da tekrar baksak :)

Ralph

Benim gibi baza altı koleksiyoncuları bu fotoğraflara hep imrenerek bakacaklar. :)

Favorim Elatun'un odası

alan ford

o kilimler çok tehlikeli hakkaten , iki üç kere benim de düşmüşlüğüm var. Aman dikkat
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Harun Ça

Çok güzel fotoğraflar, yakında bende yeni bir kitaplık yaptıracağım o zaman tekrar fotoğraf atarım buraya.

cemilngn

İlk fotograf genel kitaplık. diğerleri de yakından bakmak isteyenler için detay fotoğaflar.

hanac

Merhaba Cemilngn, reimler imgur da olduğu için göremiyorum.  :)

cemilngn

Başka bir adrese yükledim. Şimdi sorun olmaması lazım :)

hanac

Alıntı yapılan: cemilngn - 26 Mayıs, 2016, 11:49:25
Başka bir adrese yükledim. Şimdi sorun olmaması lazım :)

Teşekkürler, bende foruma resim olarak yükledim.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları