ÇR Odası / Dolabı Fotoğrafları

Başlatan hanac, 23 Ekim, 2009, 16:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Harun Ça

altay1944

Yeni bir ev yeni bir kitaplık.Koliler dolusu kitap...Aldığım ev triplex dolayısı ile son kat bana ve kitaplarıma ayrıldı.Kolileri açtıkça paylaşmaya çalışırım.o kadar çok kitap almışım ki çatı katı ancak sığdı.Yer darlığından bazılarını elden çıkaracağım veya takasa vereceğim.Resim yükleyemedim sanırım hasan kardeşim yardımcı olacak.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Alıntı yapılan: altay1944 - 10 Aralık, 2015, 13:50:35
Resim yükleyemedim sanırım hasan kardeşim yardımcı olacak.

Akşama resimleri yükleyeceğim Mesut Abi.

xmenac

İyi günlerde oturman dileğiyle abi. Ben de yakın zamanda taşınmak durumunda kaldım, kitapları kolilemek ve sonrasında tekrar kitaplığa dizmek epey yorucu oldu doğrusu.

yunusmeyra

öncelikle yeni evinizde sağlık ve huzur diliyorum  :) harika  :) bir çizgi roman sevdalısını en çok sevindiren olaylardan biridir; çok sevdiği çizgi romanlarına evinde "legal!"  ;) bir alan açabilmek  :) ve bizde bir çizgi roman sevdalısının bunu başarmasına kendimiz başarmış kadar seviniriz  ::) çünkü çoğumuzun çizgi romanları "göze çok gözüktüğü" için , yeni aldığı çizgi romanları bile eve farklı yollardan gizleyerek,parti parti sokabilmekte..hatta raflarını önlü arkalı kullanmakta  ;D (nedir arkadaş bu çizgi roman okurunun çektiği?)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Eflatun

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 10 Aralık, 2015, 14:36:12
öncelikle yeni evinizde sağlık ve huzur diliyorum  :) harika  :) bir çizgi roman sevdalısını en çok sevindiren olaylardan biridir; çok sevdiği çizgi romanlarına evinde "legal!"  ;) bir alan açabilmek  :) ve bizde bir çizgi roman sevdalısının bunu başarmasına kendimiz başarmış kadar seviniriz  ::) çünkü çoğumuzun çizgi romanları "göze çok gözüktüğü" için , yeni aldığı çizgi romanları bile eve farklı yollardan gizleyerek,parti parti sokabilmekte..hatta raflarını önlü arkalı kullanmakta  ;D (nedir arkadaş bu çizgi roman okurunun çektiği?)

Ben cumartesileri sırt çantasıyla geziyorum Kadıköy turundan sonra eve rahat girmek için. ;D

hanac

Forumun Fumetti duayenlerinden Mesut Abi (altay1944) nin ÇR Odası karşınızda,

Üç bölüm halinde sizinle paylasacağım; Bu Bölüm 1/3 - 7 Foto

hanac

hanac

Eflatun

Ağzım açık kaldı fotolar için teşekkürler.  :) Şimdi bu görünen kitaplıklar kolilerin rafa yerleştirilmiş halimi yoksa halihazırda bu raflar var ve kolilerde ayrıcamı kitap var?

Birde affınıza sığınarak bazı kitaplar niye çift çift alınmış ?

doktor1881

İyi okumalar dilerim kendisine
Bazı serilerdeki eksiklerini en kısa sürede tamamlaması dileğiyle
Ve asıl önemlisi kolilerde hangi hazineler saklı
Bu arada anladığım kadarıyla kendisi fumettici

caretta

Maşallah, maşallah Mesut Bey. Hele de sıra sıra Teksleri görünce daha da keyiflendim.

Evinizde sevdiklerinizle, çizgi romanlarınızla adınız gibi mesut olmanızı dilerim.

maeglin

Çok güzelmiş gerçekten bunların bir de indeksi oluşturulsa müthiş bir arşiv olur. Resimleri çevremde kim var kim yok gösteriyorum.

Ahmet Oktay

Ciğerci önündeki kedi misali baktım fotolara, mükemmel bir arşiv.