Designated Survivor (2016)

Başlatan doktor1881, 28 Eylül, 2016, 17:29:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Kiefer Sutherland'i yeniden izleyici ile buluşturacak olan Designated Survivor yayınlanmaya başladı. Dizi, Amerika'da gerçekleşen kongre saldırısından sonra kendini bir anda başkan koltuğunda bulan Tom Kirkman'ın hem ülkeyi gelecekteki terör saldırılarından korumaya çalışmasını hem de kişisel çatışmalarını konu alacak.

Designated Survivor'da Sutherland'e eşi rolünde Natascha McElhone, yardımcısı rolünde Kal Penn, terör saldırılarını araştıran FBI ajanı rolünde Maggie Q eşlik edecek.

https://youtu.be/N_f1v0Nx5Sw

doktor1881

Bölüm:1 Yeni başlayan diziler içinde en çok hoşlandığım ve göze batanı.Bir solukta izletti kendini
Sutherland'ı hiç bu kadar pısırık görmemiştim ;D ;D İlerki bölümlerde biraz damarı kabarabilir
Amerikaların en büyük korkusu filmlerde ve dizilerde sık sık bu konu işleniyor.Ama nedense bu olayları yapan hep ABD oluyor

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:2 (GünceL) Bu sezon başlayan diziler arasında en beğendiğim bu
En zayıf halkanın ABD başkanı olmasıyla sonuçlanan olayın failleri esrarını korurken o zayıf halkanın ne yapacağını bilememesi,saflığı dizide kendini hissettiriyor

doktor1881

Bölüm:3 (GünceL) Çoğunluğun gözden kaçırdığı ve gerekli ilgiyi görmeyen bir dizi
Tom Kirkman rolunde Sutherland mükemmele yakın bir portre çiziyor.senaryo sağlam
Bu bölüm yine Tom doğruculuğu ile zor duruma düşsede.........
Politika Tom'a göre değil

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:4 (GünceL) Tom Kirkman ile Michigan valisi arasında ki çekişme görülmeye değer
Başkan gün geçtikçe gelişiyor

Pulluk

4 bölümdür kalitesinden ödün vermeden ilerliyor. Pisikolojik olarak sanki 24'ün sonunda Jack başkan olmuş gibi izliyorum diziyi. ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Mrtekin

Ben de başladım ama henüz "24" psikolojisini üzerimden atamadım, o yüzden aldığım keyif sınırlı kaldı. Sanki "Başkan", "Jack" olmuş da teröristleri yine bizzat kendisi kovalayacakmış gibi hissediyorum.

"God Dammit"  :)
They drew first blood...

doktor1881

Bölüm:5 (GünceL) Nefes kesen bir Nassar operasyonu ve Tom'un yine mükemmel insancıllığı
Jack'den Tom'a geçiş de güzel olmuş

Bölüm:9/10

doktor1881

Bölüm:6 (GünceL) 1 haftalık aradan sonra yeni bölüm geldi.
Suriyeli Mülteciler konusuna bu bölümde değiniliyor.
Tom ve Nassar arasında ilişki kurdukları bölüm dikkat çekiciydi
Tom başkanlığını 50 vali karşısında korumak zorunda

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

7
Bölüm:7 (GünceL) Başkan Kirkman;Rusya sorunu ile uğraşırken,bir yandan ailevi sorunlarla uğraşmakta
Ailevi sorunlarla uğraşan başka biride FBI müdür yardımcısı

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

3
Bölüm:8 (GünceL) Başkanın başı dertten kurtulmuyor.Çevresini saran ihanet çemberinin yanısıra,bioterörizm tehlikesi yetmedi,babalığını ispat için DNA testi

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

5
Bölüm:9(GünceL)NSA çalışan Gabriel Thompson'un sızdırdığı bilgiler.....
Ajan Emilly işin peşini bırakmıyor,Peter Mc Leish'in peşinde...

doktor1881

3
Bölüm:10 (GünceL) Aman Allah'ım komplo teorisi bu kadar güzel işlenir hele final sahnesi mükemmel
Haftaya kadar nasıl beklerim derken bir baktım yeni bölüm ocak ayı ortası...
Bu sezonun en iyi dizilerinden birincisi diyebilirim

Bölüm Notu:10/10

doktor1881

doktor1881

1
Bölüm:11 (GünceL) Uzun bir aradan sonra dizi döndü
Başkanın vurulmasından sonra Peter MacLeish başkanlık koltuğunda komplolar kuruyor
Tom bu bölümde 24 den değişik bir savaşçılık sergiliyor