Nightflyers (Netflix)

Başlatan doktor1881, 04 Aralık, 2018, 19:38:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

George R.R. Martin'in aynı isimli kitabından uyarlana dizide, küçük uzay gemisi The Nightflyer'ın uzayda çıktığı yolculuk konu ediliyor. Sekiz bilim insanı ve bir telepatı taşıyan gemi, güneş sisteminde keşif yolculuğu yaparken bir anda ürkütücü olaylar yaşanmaya başlar. Herkesin birbirini sorgulamaya başladığı gemide büyük bir hayatta kalma savaşı başlar. Dizinin oyuncu kadrosunda Gretchen Mol, Eoin Macken, David Ajala, Sam Strike, Maya Eshet, Angus Sampson, Jodie Turner-Smith gibi isimler yer alıyor

https://izl.sn/10324889

doktor1881

Bölüm:1 Netflix dizisi olmasına rağmen oraya yüklenmemiş Mecburen dizi sitesinden izlemeye başladım
En büyük handikapı dizinin finalini gösterip sonra 6 ay önce diye diziye başlamaları bütün büyüyü bozuyor
Syfy kanalında 2 Aralıkta gösterilen dizi kanalın karekteristik bilim kurguları havasında
Bazı sahneler gerçekten çok iyi ama genelinde aynı hava yok

Bölüm Notu:5.5/10

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 04 Aralık, 2018, 21:22:32
Bölüm:1 Netflix dizisi olmasına rağmen oraya yüklenmemiş Mecburen dizi sitesinden izlemeye başladım
En büyük handikapı dizinin finalini gösterip sonra 6 ay önce diye diziye başlamaları bütün büyüyü bozuyor
Syfy kanalında 2 Aralıkta gösterilen dizi kanalın karekteristik bilim kurguları havasında
Bazı sahneler gerçekten çok iyi ama genelinde aynı hava yok

Bölüm Notu:5.5/10

Syfy ile ortak yapım olduğu için Syfy'daki yayını bitince tüm bölümleri birden yayınlayacak olabilir Netflix. Dizi radarımda, yorumları takipteyim.

doktor1881

Bölüm:2 George Amcanın kitabından uyarlandığı için çok umutluydum.Büyük bir potansiyeli var ama çıkaramıyor.
Dizi başlangıçı bütün büyüyü bozdu Ben o sahneler hayal olabilir umuduyla izliyorum
Yoksa finalini bildiğin diziye 10 bölüm dayanmak zor
Gemideki esrarengiz olaylar devam ederken değişik yorumlar yapıyorum

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:3 Güzel bir bölüm izlemek için ekran başına oturuyoruz,kalkarken mutlu mu oluyoruz. Ne yazık ki hayır.
Gemi ile ilgili sır bölüm sonu kısmen açıklanıyor ve Kaptan Eris sahnede ;D ;D ;D

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:4 Türün hayranları için harika bir bölüm olduğu kesin.Beyni zorlayan sahneler mevcut.Karanlık bir havası var dizinin
Ayrıca Carl ile Doktor arasında geçmiş hukuku bu bölümde öğrendik

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:5 (GünceL) Dizinin en güzel bölümünü izledik.Cynthia ile Rommine arasındaki mücadele nefes  kesti.Cynthia hakkında her şeyi ögrendik derken bölüm sonu şok bir gerçek daha ortaya çıktı

Bölüm Notu:8/10

Bu sezon Titans dan sonra güncel takip ettiğim 2.dizi oluyor böylece
Fazla dağılmadan gitmek istiyorum