Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eflatun

200.mesaj ve sevgili hennessy gazıyla odamda son durum. 8)

Son bir ayım poşetlemecilikle geçti halada bitiremedim. :P

Satarak bir miktarını uzaklaştırsamda yer derdi bitmiyor.

hanac

Alıntı yapılan: Eflatun - 06 Mayıs, 2017, 21:43:40

Tamamına helalinden 1000 TL veririm.  :)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Sevgili Eflatun güzel olmuş iyi okumalar
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Eflatun çizgi roman odası çok güzel olmuş tebrik ederim.
Murat'ın poster tablolar da harika görünüyor.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Alıntı yapılan: Eflatun - 06 Mayıs, 2017, 21:43:40
200.mesaj ve sevgili hennessy gazıyla odamda son durum. 8)

Son bir ayım poşetlemecilikle geçti halada bitiremedim. :P

Kitapliklar Ikea'nin sanırım?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

s.b

Hepsini kitaplığa sığdırmak imkansız. Ben kolileyerek istifliyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

memospinoz

Ne güzel koleksiyonlar, tebrik ediyorum. Güle güle okuyun ve sergileyin.
Bendekilerin hepsini raflara sığdırmak için 5-10 kitaplık daha almam lazım herhalde. :( Şu durumda bile bir oda sırf kitaplık, bir başka oda da işgal altında.  ::) :'(

ferzan

Birkaç sene evvel paylaşmıştım ama hem o dönemki görünümün ham olması, hem söz konusu fotoların zaman aşımına uğrayıp uçması, hem de aradan geçen zaman boyunca ev içinde epey değişiklik olması dolayısıyla derli toplu bir şekilde paylaşayım istedim...

Öncelikle belirtmek isterim ki, öyle çok kazanan biri değilim...Yememden, içmemden, zevkimden, eğlencemden kesip çizgi roman ve kitap alıyorum...Bundan başka da herhangi bir bağımlılığım ve alışkanlığım yok...Bekar da olunca, temel geçimim ve düzenli ödemelerim/borçlarım haricinde fazla etliye sütlüye bulaşmadan kendime böyle mini bir kitap krallığı inşa etmeye çalışıyorum...

Öğrenciliğimden beri kiracı olarak oturduğum ve resmen sahiplendiğim bu ufak evde çok ahım şahım olmayan dekorasyonu da tamamen okumaya endeksledim...Işık, yerleşim ve saire hep gün ışığında okumaya ve gece okuma aydınlatmalarına yönelik...

Yeri geldi toplu alımlar için mini krediler çektim, yeri geldi o ay minimum düzeyde hayatta kalmaya çalıştım, öğrenciliğimden beri alamadıklarımın acısını 6 senelik profesyonel iş hayatımda çıkarmaya çalıştım...Yalnız yaşayan, içkisi sigarası olmayan ve çizerek geçimini sağlayan biri olarak çizgiden geleni yine çizgiye yatırmış oldum...Ömrüm ve gücüm yettiğince devam edeceğim...

Genel ve detay görünümleriyle benim kütüphaneye dönmüş küçük evimden çizgi roman ve kitap manzaraları...

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

frodo

Aynı durum bendede var öğrenciyim daha çok çizgi roman alabilmek için yediğimden içtiğimden kısıyorum sigara içki alışkanlığım olmadığı için alabildiğim kadar çok çizgi roman almaya çalışıyorum şuanlık biriktiriyorum ilerde İnşallah evime çıkarsam kitaplık kurmak önemli hayallerimden biri  :)
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

caretta

Dorukhan Bey kitaplığınıza hayran oldum.Teks,Zagor,serileri maşallah dizi dizi.Bir de Uzunçarşılı ve İbrahim Kafesoğlu'nun tarih kitapları
çok ilgimi çekti.Tarihe meraklı biri olmanıza da ayrıca sevindim.

darbove

Koleksiyonlar bir harika,bakarken nadir parçalar ağız sulandırmıyor değil.  ;D ;D ;D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

kedidiro

Çok değerli bir kitaplık. Sağlıkla, güzel günlerde oku...

pizagor

Hemen bir nazar boncuğu gönderiyorum sevgili Dorukhan  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

afu

evdeki odalar salon, yatak odası vb değilde fumetti odası, comics odası filan diye ayrılıyor  ;D sanırım.

çok güzeller. olmayan kitap göremedim ben  ::)