Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: TKnKT - 22 Şubat, 2022, 12:13:36
Kabul edersiniz ki Altın Madalyon gibi platformlar ile tanışmadan önce yaşadığımız ekosistem içerisinde ilgilerimizi ve zevklerimizi paylaşabileceğimiz insan ya bulunamıyor ya da bir elin parmaklarını geçmiyor. Hâl böyle olunca da bu sanat dünyası sizin iç dünyanıza dönüşüyor. Zaman zaman, küçücük bir topluluk olarak, zaten az olan sayımızı küslüklerle daha da azaltsak da gerek aktif gerek pasif varlıklarını hissettirenlere iyi ki varlar demek isterim. Yoksa ben aşağıda paylaştığım görseldeki hâle bürünüyorum.

Günden güne azalsak da ısrarla devam ediyoruz.

Artık gittiği yere kadar  :)

Hayal Kahvem

kırkambar

Güle güle okuyun. Yalnız ikinci fotodaki Tex, Zagor, Mister No'nun birlikte bulunduğu kare kartpostal mı kitap mı? Kitap gibi duruyor.

battlehammer

Ikea Billy'nin altındaki kapaklı raflara kadar çizgi roman doldurulmuş, belli ki yer kalmamış daha. Yine de tüm kitapları dik konuma getirip, sıralayıp, kahkaha atarak kaçmak istiyorum.

KenParker

Ne güzel kitaplıklar. İmrenerek bakıyorum ::)

Hayal Kahvem

Alıntı yapılan: kırkambar - 26 Şubat, 2022, 22:06:44
Güle güle okuyun. Yalnız ikinci fotodaki Tex, Zagor, Mister No'nun birlikte bulunduğu kare kartpostal mı kitap mı? Kitap gibi duruyor.

Sergio Bonelli'ye selam çakan İtalyanca kitap bu Kırkambar. Bir zamanlar  almışım demek ki. Italyanca biliyo muyum? Yooo... Çizgilerin menzilinde dolanmayı seviyorum.
Özel bir kitap bence. İyi ki almışım. Kabını beğenip tablo gibi kitaplığa koymuşum.

Fransızca da bilmiyorum.  Fakat  mesela Chaboute'nin  tüm kitapları var bende.
Metni az çizgisi çok ve inanılmaz etkili çiziyor. Chaboute'nin bazı çizimleri smaack efektiyle yüreğimi sızlatıyor. Öyle işte.  :D

Bak sorduğun kitabı gugılladım. Şöyle yazıyor:

Ders: Nolitta GuidoFilm senaryosu: Nolitta GuidoÇizimler: Diso RobertoKapak: Villa Claudio
Sertao'nun kralı

Çok özel bir sayı: Yazarı, yayıncıyı, gezgini, "hayalci" Sergio Bonelli'yi hatırlamak için tamamen renkli 256 sayfa. Macera dolu yerlerinin hikayelerinin yanı sıra sevdiği kitaplara, çizgi romanlara, filmlere, müziklere sevgi dolu bir saygı duruşunda bulunuyor: Amazon, Afrika, Batı... Ek olarak, Mister No ve yeniden canlanan tam bir hikaye hakkında uzun bir dosya - technicolor'da ilk kez! - hafif yürekli pilotun. Ve yine Sergio Bonelli'nin komik ikinci kişiliği "Bay Bo"nun şakaları.

Hayal Kahvem

Alıntı yapılan: battlehammer - 26 Şubat, 2022, 22:13:59
Ikea Billy'nin altındaki kapaklı raflara kadar çizgi roman doldurulmuş, belli ki yer kalmamış daha. Yine de tüm kitapları dik konuma getirip, sıralayıp, kahkaha atarak kaçmak istiyorum.

Ayıptır söylemesi hepsini çekmedim haberin olsun Battlehammer . Evde her odada kitaplık var. Hayalim koridorda da  kitaplık olması.  Bak şöyle mesela. şahane değil mi? :D

Hayal Kahvem

Alıntı yapılan: KenParker - 26 Şubat, 2022, 23:29:25
Ne güzel kitaplıklar. İmrenerek bakıyorum ::)

Sahiden ben de çok seviyorum evdeki kitaplıkları Ken Parker. Bir eve ilk kez girdiğimde ilk baktığım şey, kitaplık var mı?  8)

battlehammer

Özellikle sabah kalktığımda pinball gibi yürüyorum ben duvarlara çarpa çarpa. Kesin iş olur bana, her sabah kolumla, omuzumla, bacağımla döker saçardım kütüphaneyi. Salondaki son boşluğu da doldurmamla ocak ayında, benim de evimde şu an kütüphane/kitaplık koyacak yer kalmadı. Artık yavaş yavaş duvar rafları, köşelere konulabilecek tuhaf açılı objeler falan bakmaya, tasarlamaya başladım ufaktan.

Şöyle aşırı güzel gözüken ama yeterince optimize edilmemiş seçeneklere de yükselmiyor değilim arada.

hennessy

Alıntı yapılan: battlehammer - 27 Şubat, 2022, 13:34:41
Özellikle sabah kalktığımda pinball gibi yürüyorum ben duvarlara çarpa çarpa. Kesin iş olur bana, her sabah kolumla, omuzumla, bacağımla döker saçardım kütüphaneyi. Salondaki son boşluğu da doldurmamla ocak ayında, benim de evimde şu an kütüphane/kitaplık koyacak yer kalmadı. Artık yavaş yavaş duvar rafları, köşelere konulabilecek tuhaf açılı objeler falan bakmaya, tasarlamaya başladım ufaktan.

Şöyle aşırı güzel gözüken ama yeterince optimize edilmemiş seçeneklere de yükselmiyor değilim arada.

Benimde böyle harika bir köşe kitaplığım olsa harika
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

battlehammer

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 27 Şubat, 2022, 13:18:05
...Evde her odada kitaplık var. Hayalim koridorda da  kitaplık olması...

Az önce şöyle bir "koridorda kitaplık" örneği gördüm alakasız bir yerde. Asla sahip olamayacak olsam da çok iyi. Hemen kapattım sayfayı ama çok geç, işledi bir kez zihnime.

İnancomic

Alıntı yapılan: İnancomic - 19 Ekim, 2016, 19:25:37
Yaklaşık iki - üç senedir biriktirdiğim çizgiromanlar bunlar daha az biliyorum ama elimden geldiğince biriktıryorum inşallah zamanla büyür :)

7 senede bu seviyeye gelebildim yavas ilerliyorum ama yapacak birşey yok bu ekonomide :) bir  7 sene sonra daha güzel mutlu günlerde gene paylaşırım umarım :)
https://www.hizliresim.com/tdb88mn
Not : fotoğrafı ne yaptıysam yükleyemedim çok büyük  oluyordu kusura bakmayın

KenParker

İnancomic, harbi büyük boyutluymuş. Kitaplık bilgisayara sığmııyor)

İnancomic

Tesekkür ederim yüklediğiniz için iki saat uğrastım başaramadım :)

battlehammer

Ne kadar büyük, o kadar iyi. Ben fotoğrafları indirip, çevirip tek tek bakıyorum kitaplara bir de :)