Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Gayet güzel ve düzenli bir koleksiyon. Tebrikler.

DAMPYR

Çizgi Roman Koleksiyonun güzel yanlız biraz ondan biraz bundan seriler yapacağına ,hangi seriyi biriktireceğine karar ver onu tam seri yap diyorum bence.Hepsi eksik eksik kalmış.... ::) ??? :)

darkwood

Hasan bey iyi bir arşiv yapma yolunda ilerliyorsunuz tebrik ederim.
Thorgal, Zagor, Tex, Yürüyen Ölüler serileri gibi öncelikli eklenecek daha çok kitap var.  ;)
Darkwood Sakinleri..

Ahmet Oktay

Çok güzel arşivleriniz var, nazar değmesin.

Not : Konuyu da hortlattık bu mesajla.

tommikser

Ankara'dan gidebilirsek yeni aldığım 250 çizgi romanla büyüyen arşivimi çekip hava atayım ;D

kalidor

13gezegen'den yeni gelecekleri alınca ben de Savage Sword of Kalidor'u güncellemeyi düşünüyorum  :D
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Murat abi, odanı çok beğendim. Kitaplar, posterler on numara. Tex, Mister No ve Batman özel yapım mı yoksa satılan bir şey mi?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 15 Haziran, 2014, 19:42:54
Murat abi, odanı çok beğendim. Kitaplar, posterler on numara. Tex, Mister No ve Batman özel yapım mı yoksa satılan bir şey mi?

Sipariş üzerine yapılıyor. Sevgili Tuncay Efe abime resimde gördüğün gibi tenten in en sevdiğim kapağını yaptırdım. Sagolsun bugün evime teşrif edip güzel bir sohbet ettik hediye olarak yanında mister no ve batman hediye olarak geldi.... İsteyen olursa yapıyyor sipariş ile....

DAMPYR

Murat arşivi epey artırmışsın.Kitaplarıda iyi korumaya almışşın.Odanıda çok beğendim.Yanlız yeni kitaplara yer kalmamış onu ne yapacaksın.... ??? 8) ::)

antiochia

Valla güzel bir arşiv..Ben de kitapları böyle koruma altına almak isterim şahsen. Nasıl hallediyorsunuz o poşetleri? Bir de hanım kızmasın size (evliyseniz tabi)

hennessy

Alıntı yapılan: antiochia - 15 Haziran, 2014, 21:08:09
Valla güzel bir arşiv..Ben de kitapları böyle koruma altına almak isterim şahsen. Nasıl hallediyorsunuz o poşetleri? Bir de hanım kızmasın size (evliyseniz tabi)

Poşetleri çizgi roman satan yerden temin ediyorum. Annem kızmaz :) bekarım. Ama odam benim hayal dünyam evli bile olsam böyle olurdum.......

hennessy

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 15 Haziran, 2014, 20:42:25
Murat arşivi epey artırmışsın.Kitaplarıda iyi korumaya almışşın.Odanıda çok beğendim.Yanlız yeni kitaplara yer kalmamış onu ne yapacaksın.... ??? 8) ::)

Olmaz ise yeni raf yaptıracağım.... Yeter ki alacak imkan okuyacak zaman olsun....

darkwood

Arşiv yavaş yavaş evin her yerine yayılıyor, kitapları iyi günlerde oku Murat'ım.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 16 Haziran, 2014, 01:02:12
Arşiv yavaş yavaş evin her yerine yayılıyor, kitapları iyi günlerde oku Murat'ım.

Teşekkür ederim Mesut abi