Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gece kartalı

Sayfana abone oldum hocam.
Bu arada tay yayınları büyük albüm teksas takımı var mı elinde? Varsa seri kaçıncı sayıda bitiyor?
Bilen biri varsa uzun zamandır merak ediyorum:)

Gandalf

Alıntı yapılan: gece kartalı - 22 Kasım, 2011, 22:21:10
Sayfana abone oldum hocam.
Bu arada tay yayınları büyük albüm teksas takımı var mı elinde? Varsa seri kaçıncı sayıda bitiyor?
Bilen biri varsa uzun zamandır merak ediyorum:)

Tay Teksas Büyük albüm serisi , 54 lük ince cilt serisinin tamamını içeriyor.
Bende 54 lük cilt serisi mevcut, bu arada büyük albüm serisi 35 ciltten oluşuyor.

gece kartalı

Gandalf

Alıntı yapılan: gece kartalı - 22 Kasım, 2011, 22:47:49
Yanlış cevap  ;D

Ne den yanlış cevap diye yazdığını anlamış değilim.
Teksas - Tay - Büyük Albüm - Takım ; içinde ince  54'lük takımın tamamını içerir ve  toplam 21 cilttir... Takım olarak 30' lu sayılara kadar gitse de genelde işi bilenler 21. ciltten sonrakilere ekstra para vermek istemezler... Büyük albüm 21' den sonrakiler tekrardır.
Ve büyük albüm 35 . ciltte son bulur, şu an için benim bildiğim bu . Fakat senin yazdıklarından anladığım kadarı ile senin bu konuda daha etraflıca bir şeyler bildiğin kanaatine vardım.
Büyük albüm serisi bende mevcut değil , almayı da düşünmedim işin açıkcası, bu nedenle bu konuda verebileceğim bilgi şu an için bukadardır.

gece kartalı

Elimde 36. sayi var ondan biliyorum. Kacinci sayida bittigini hacibabs bilir belki.

Mister NO

Alıntı yapılan: gece kartalı - 23 Kasım, 2011, 00:05:25
Elimde 36. sayi var ondan biliyorum. Kacinci sayida bittigini hacibabs bilir belki.

Sanırım sözü geçen sayı şu.

Gandalf

Alıntı yapılan: gece kartalı - 23 Kasım, 2011, 00:05:25

Önünde saygıyla eğiliyorum , bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp , bende sayende bu serinin 35 de bitmediğini öğrenmiş oldum. Tuhaf ben bu seriyi hep 35 de bitti diye biliyordum,hatta emindim denebilir. Güzel bir süpriz oldu.
Seninde dediğin gibi  bu işi pirine , yani hacıbabs a sormak en doğrusu.

Gambit

Bir resim bin cumleye bedeldir deyip konu basligina uygun olarak resimleri de koysak :)

Ps: Ben ev tasima durumlarindayim, tasinip da yerlesince cekecegim

pizagor

Alıntı yapılan: Gambit - 24 Kasım, 2011, 10:37:22
Bir resim bin cumleye bedeldir deyip konu basligina uygun olarak resimleri de koysak :)

Halledildi dostum, uyarı için teşekkürler...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Eflatun

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Conan adına yok yok sanki, kutlarım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Klasik serilerin sadece 1. sayısı var. Ali Abi kıy paraya tamamla şu seriyi ;)
Crom! Ölüleri Say...

Saint2

Bugün İlyas'la çi,zgiromanlarımı tasnif yaptık. Toplam 6 büyük torba kitabım varmış.   ::) ::)

hennessy

Alıntı yapılan: Saint2 - 27 Kasım, 2011, 00:40:27
Bugün İlyas'la çi,zgiromanlarımı tasnif yaptık. Toplam 6 büyük torba kitabım varmış.   ::) ::)

Sinan baba bavul ve poşetleri canlı şahidiyim ayrıca bir batman çizgi roman kaptık Sinan baba dan :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları