Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saint2

Alıntı yapılan: hennessy - 27 Kasım, 2011, 10:37:29
Alıntı yapılan: Saint2 - 27 Kasım, 2011, 00:40:27
Bugün İlyas'la çi,zgiromanlarımı tasnif yaptık. Toplam 6 büyük torba kitabım varmış.   ::) ::)

Sinan baba bavul ve poşetleri canlı şahidiyim ayrıca bir batman çizgi roman kaptık Sinan baba dan :)

2 güzel ingilizce Batman daha çıktı. Onları da İlyas'a hediye ettim.  ;D ;D

hennessy

Alıntı yapılan: Saint2 - 28 Kasım, 2011, 02:04:51
Alıntı yapılan: hennessy - 27 Kasım, 2011, 10:37:29
Bugün İlyas'la çi,zgiromanlarımı tasnif yaptık. Toplam 6 büyük torba kitabım varmış.   ::) ::)

Sinan baba bavul ve poşetleri canlı şahidiyim ayrıca bir batman çizgi roman kaptık Sinan baba dan :)

2 güzel ingilizce Batman daha çıktı. Onları da İlyas'a hediye ettim.  ;D ;D

Bilse idim arkadaşlarla buluşmaya gitmez orda nöbet tutardım :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

En çok istediğim arşiv olan Tex süper cilt'i tamamladım sonunda böylece onuda aylık seriye bağladım

[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/904/19122011115.jpg[/img]

Blueberry takımıda aldım sonunda merak ediyorum beğenecekmiyim

[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5325/19122011118.jpg[/img]

Conan vahşi kılıçlarıda tamamladım onuda seriye bağladım

[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7756/19122011117.jpg[/img]

pizagor

Çizgiromanlarımın geometrik artışı çalışmaya başlamamladır... O yüzden talihe veryansın etmeye hiç gerek yok, herşeyin zamanı - sırası gelecek...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Parasızlık öğrencilik zamanında bu durumda beni çok etkilemişti.O yıllarda hiç alamamıştım.Ama bu iş için zaman ve emek lazım.Almayı düşünmediğim hatta bilmediğim çr ler bile koleksiyonuma katıldı desem inanır mısın?

Bence yıllar arttıkça çrlerin de artar.Canını sıkma.Bende senin gibi başlamıştım sanırım şimdi bine ulaşmıştır.Hoş bence sayıdan çok aldığın keyif daha da önemli.

affedlmeyen

zaten kadere veryansın ettiğim falan yok öğrenciyim sonuçta alabilecek gücümün bende farkındayım. bi işim olunca bu sayının artacağının da farkındayım. çizgi romanlarım az ama seviyorum hepsini.parasızlığın gözü kör olsun lafını da gırgırına yazdım zaten öyle çokta ciddiye almaya gerek yok.

DAMPYR

Alıntı yapılan: affedlmeyen - 21 Aralık, 2011, 16:39:28
zaten kadere veryansın ettiğim falan yok öğrenciyim sonuçta alabilecek gücümün bende farkındayım. bi işim olunca bu sayının artacağının da farkındayım. çizgi romanlarım az ama seviyorum hepsini.parasızlığın gözü kör olsun lafını da gırgırına yazdım zaten öyle çokta ciddiye almaya gerek yok.

bencede artar hele buradaki itkiye kapılırsan bir bakmışşın bütün maaşını ilyasa(Büyülü Rüzgar) yatırmış bulursun  kendini... ;D ;D ;D

Saint2

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 21 Aralık, 2011, 18:35:36
Alıntı yapılan: affedlmeyen - 21 Aralık, 2011, 16:39:28

bencede artar hele buradaki itkiye kapılırsan bir bakmışşın bütün maaşını ilyasa(Büyülü Rüzgar) yatırmış bulursun  kendini... ;D ;D ;D

Valla yakında İlyas özledim ayağı ile para istemeye beni ararsa yeridir...   ;D ;D ;D

Ben de seni özledim İlyascım ama biliyorsun ay sonu. :) :)

DAMPYR

onları evde nereye sığdırıyorsun allahaşkına.yoksa büyük bir deponmu var ?..... :D ;D

hennessy

Sevgili arkadaşım İlyas'a verdiğim para ile üstü açık şahin alırdım çelik canttlı :) Bu arada sayın affedlmeyen önemli olan okumak önemli olan paylaşmak önemli olan burada olmak bende martin amca okumak için geri dönmüştüm çizgi romana beni bu site ne hallere getirdi bir bilsen bu arada sinan baba gelirsen İlyas a haberim olsun görmeden gitme bizleri....

hennessy

darkwood

Sevgili Murat arşivin gün geçtikçe büyüyor ve güzelleşiyor, 
umarım hepsini keyifle okuyacak zamanında olur.  :D
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 24 Aralık, 2011, 18:08:18
Sevgili Murat arşivin gün geçtikçe büyüyor ve güzelleşiyor, 
umarım hepsini keyifle okuyacak zamanında olur.  :D

Teşekkür ederim abi ikinci el bulunca dayanamadık aldık :)

darkwood

Hayırlı olsun. Hepsi sıfır gibi görünüyor, şu 2.ellerin kaynağını banada söyle..  ;D
Darkwood Sakinleri..