Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Brendon'un 2. cildini okuyorum. Son bölüme geldim, insan hiç bitmesin diyor.  :)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

haysat

Bu gün Kadıköy'deydim.1OO1 Roman'ın çıkardığı Karaoğlan ve Sony Ringo'yu
Hoz Comics'in çıkardığı Judas ve YKY'in çıkardığı Samuray'ı aldım.Ama önceilk Samuray'da ve şu an onu okuyorum.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Martin Mystere Dev Albüm Sayı:1 Noel Baba'nın Esrarı'nı okuyorum.

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 03 Temmuz, 2011, 17:19:30
Biraz geç kalmışsın Hasan.  :)
Ben okuduğumda sene 1999 idi

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Temmuz, 2011, 17:21:57
Alıntı yapılan: hanac - 03 Temmuz, 2011, 17:19:30
Biraz geç kalmışsın Hasan.  :)
Ben okuduğumda sene 1999 idi

Umar abi benim itkimle başladı Hasan baba tüm seriyi aldırdım ona :) Aramıza hoş geldin Hasan Mystere :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Berkdinho

Tex Altın Seri'de 5. sayıdaki Satania macerasından başlayıp 12. sayıdaki Tex'in Oğlu macerasınının o sayıdaki kısmını da bitirerek 1. Altın Kutu'yu tamamlamış oldum.Devamını kim bilir ne zaman okurum? ::) Galeppini Üstadın çizgileri özellikle 10. sayıdan itibaren fark edilir derecede aşama kaydederek daha temiz çizgiler haline geliyor.Senaryolarda ise özellikle Tex'in soğuk topraklara ilk ziyareti oldukça heyecanlı ve güzeldi ayrıca yeni dostları (Gros-Jean,Jim Brandon) maceraları daha keyifli hale sokmuş.
   Tex'leri de nihayete erdirince de okumayı planladığım Star Wars Klon Savaşları Cilt:6'yı okudum.Bir macera dışında bütün ciltte John Ostrander-Jan Duursema ikilisinin imzası var.Jan Duursema'nın çizdiği maceralar daha bir güzel ve hikayeye de odaklanmamı sağladı.Quinlan Vos sonunda ortaya çıkıp Jedi Konseyi ile yüzleşiyor ve cildin son sayfası ise tam bir sürpriz!
   Gerçi çoğu Star Wars hayranı biliyordur da ben yine de ben bir hatırlatma yapayım.Aynı cilt içinde ''Daima Genç'' isimli macerada Anakin'i padawan; Rendili'nin Savaş Gemileri macerasında ise Jedi Şövalyesi olarak görünüyor.Anakin'in nasıl Jedi Şövalyesi ilan edildiğini öğrenmek ve aradaki açığı kapatmak için ''Jedi Sınavı'' romanının okunması yararlı olacaktır.
   Sıradaki okuyacağım çizgi roman Gizli Savaş.Okuyunca onunla ilgili yorumumu da yazacağım.
The Right Man When Things Go Wrong

rumar80

Essential spider man'ler bitti (9. sayı hariç) Essential Peter Parker'lara başlamadan 13gezegenden gelen çizgi romanlara geçiyorum. İlk kitap Star wars: Old republic "threat of peace"

ErenKoyunoglu

Sevgili Rumar, ben epey merak ettim Old Republic'i fakat almadım. Yorum yazarsan sevinirim ona göre alırım ben de. Bu arada okuduğum tüm Star Wars comicleri arasında en iyi seri bence Legacy. Tavsiye ederim, arkasından da Knights of the old Republic. Yine bence başka bir seriyi okumaya gerek yok (Clone Wars'u okumadım yorum yapamıyacağım).

emre ozdamarlar

Su an elimde 4 kitap birden var.

DMZ'in 3. cildi, Grant Morrison'un All-Star Superman'i, 100 Bullets 4. cilt, bir de J. M. DeMatteis'den Brooklyn Dreams

rumar80

Essential spider man 4'teyim. Geriye 5 numara ve amazing 9 kaldı.
   Bu ciltte kara kedinin dönüşü, doktor ahtapot tarafından ağır yaralanışı, örümcek adamın kimliğini açıklaması, kara kedinin güç arayışı ve Kingpin'in sinsi planları....
   Bilka örümcek adamlarını okuyanların unutamadıkları lezzet fırtınaları tekrar ve orjinal dilinde...
   Biri gerekli şeyler mi dedi??????

rumar80

Keşke iç savaşı arada okusa idin. Böylece olaya daha rahat vakıf olabilirdin. Yine de Marvel'ın en ilginç maceralarından biridir İç savaş.

s.b

Az önce Mister No'nun 92. sayısı olan Seri Katil adlı macerayı okudum. Kitabın son resim karesindeki SS'in haline güldüm.
Ayrıca , kitabın baskısı çok solgun olmuş. Geçen sene bu durumu çok konuşmuştuk zaten. Lal Kitap birara çr lerin baskılarını çok berbat yapmıştı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Az önce Caravan 2. cildine başladım. Bakalım ne zaman bitireceğim.  :)
Darkwood Sakinleri..