2- Frankofon En İyi Çizgi Romanı - 2016 En İyiler

Başlatan hanac, 03 Ocak, 2017, 21:36:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Peyami

Alıntı yapılan: hanac - 05 Ocak, 2017, 20:12:23
Üstad ne derse o olur  ;D

2 yeni aday daha eklendi; Ne Tanrı Ne Efendi ve Sıradan Zaferler.

İsteyenler oyunu "Oyu kaldır" tuşu ile kaldırabilir ve yeniden oy kullanabilir.

Kategorinin adı da "Frankofon En İyi Çizgi Romanı" olarak değiştirildi.

Galyalıların Ulu Hanac'a saygısı ve sadakati bakidir.  ;D
Sıradan Zaferler ve Ne Tanrı Ne Efendi albümlerini işaretledim gitti.  :)

HacıGeraltEmmi

Red'in yanına Karanlık Güzel'i ekledim. Bana göre sadece frankofon değil tüm türler içinde yılın en iyisi budur.

pearl jam

Ben de bugünün Efsaneleri nin yanına ekledim. Yılın çizgi romanı karanlık güzel bence de.

nicholaihel

Peyami'nin katkıları ile adayların genişlemesi ve oy hakkımızın ikiye çıkması isabet olmuş.

Tetikçi'nin yanında Bouncer'ı düşünüyordum ama son düzenleme sonrası, kapağı, cildi, büyük boyu, pudra şekeri kıvamında tatlı çizimleri ile Karanlık Güzel'i keyifle ekledim.

aa

Esse Gesse Hayranı...

hanac

Tekrar hatırlatıyorum.

Herkesin 2 oy hakkı vardır.

haysat

2 oy hakkı olayından sonra
Komanci ve Ret Kit dedim
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

ferzan

Yeni eklenen kitaplarla kafam karıştı...Oyumu geri çekip yine ''Bugünün Efsaneleri'' ile beni çok etkileyen ''Karanlık Güzel'' den yana kullandım yeni oyumu ama ''Sıradan Zaferler'' i henüz okuyabilmiş değilim...Ve listedeki birkaç eseri daha...Onları da okuyunca belki gene bir oy değişikliğine gidebilirim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

pizagor

Alıntı yapılan: ferzan - 06 Ocak, 2017, 13:05:11
    Yeni eklenen kitaplarla kafam karıştı...Oyumu geri çekip yine ''Bugünün Efsaneleri'' ile beni çok etkileyen ''Karanlık Güzel'' den yana kullandım yeni oyumu ama ''Sıradan Zaferler'' i henüz okuyabilmiş değilim...Ve listedeki birkaç eseri daha...Onları da okuyunca belki gene bir oy değişikliğine gidebilirim...

İşte daha önce bahsettiğim durumu adresleyen bir mesaj daha :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,11338.msg173578.html#msg173578
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tenten

xmenac

hanac

Alıntı yapılan: Peyami - 05 Ocak, 2017, 18:51:29
Buradaki adaylara da seçimlere de şaşırmıyorum ve Türkiye piyasasının ve ortamının doğal bir neticesi olarak görüyorum. Durum böyle olunca AlMada forumu da bunu başarılı bir şekilde yansıtıyor.

AlMada forumu  ;D

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kedidiro

Ne tanrı ne efendi ve tetikçi... Benim oyum bunlara. Dilerim önümüzdeki yıllarda peyami'nin tanıttığı frankofon denizine ulaşabiliriz de seçimimizi küçük bir su birikintisi içinden yapmak zorunda kalmayız... Yine de en azından ne tanrı ne efendi için minnettarım