Conan - İthaki Yayıncılık

Başlatan Bloodslince, 21 Ekim, 2019, 20:37:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pelerinlikedi

Çok sevindirici bir haber, listeme aldım.

kalidor

Hepi topu zaten 20 küsür öykü, bir novella ve birkaç şiir var. Pastişleri yayınlamadıkları sürece aynı öyküler.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

'Alsam mı yoksa almasam mı, karton kapaklı mı olsun yoksa ciltli edisyon mu' açmazları içerisindeyken halihazırda almış olduğum Gece Kitaplığı logolu iki Conan cildinin yanına üçüncüyü de sipariş vererek Howard imzalı Conan yazın defterini kapattım. Bu kadarı kafi, aynı metni çeşitlemeye gerek yok... Jordanlar falan gelirse yeniden düşünürüz artık.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dayıcomics

Bu gece siparişi verdim. Yakında elime geçer. Crom, ölüleri say!!!

Meteh57

İthaki yayınları conanın 2. Sayısı çıkacak mı çıkacaksa ne zaman ?
AHYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK

memospinoz

2. Sayı derken? Çizgi roman değil bu, bir nevi yazarın (Howard) külliyatı. 2. cildin kısa sürede geleceğini sanmıyorum.

Not: Konu taşındı ve birleştirildi.

kalidor

Alıntı yapılan: memospinoz - 24 Ocak, 2020, 21:41:44
2. Sayı derken? Çizgi roman değil bu, bir nevi yazarın (Howard) külliyatı. 2. cildin kısa sürede geleceğini sanmıyorum.

Not: Konu taşındı ve birleştirildi.

Bu yıl içinde 2. Cilt yayınlanmalı. Hepi topu 3 cilt sürecek külliyatın yarım kalması İthaki açısından pek şık olmaz. İthaki ve Gece kitaplığı arasında kalanlar, edisyona, kapağa ve takılmıyorsanız bence rahatlıkla Hüseyin Bey'in çevirilerini Gece Kitaplığı'dan okuyabilirsiniz.
Crom! Ölüleri Say...

Meteh57

İkinci ne zaman yayımlanır ?
AHYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK