Reborn - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan dean, 05 Temmuz, 2017, 01:39:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Mark Millar yazarsa ikinci kitap olur.

Nightrain

Alıntı yapılan: haysat - 29 Mart, 2018, 13:05:36
1. Kitap yazıyor, nasil devamı yok..

Ben öyle bir şey demedim yalnız. ;D Devamı gelir ama ne zaman gelir bilinmiyor. Mark Millar şuan 6 sayılık başka bir proje üzerinde çalışıyor. Hatta ilk sayı Haziran'da çıkacak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tenten

Reborn, ilgi gören bir çizgi roman olduğundan devamı gelebilir.
Yine de 1 yazmasına çok güvenmeyin. Mark Millar'ın numaralarından biri bu.
Yazdığı tek ciltlik hikâyelerin hepsine Vol 1'i yapıştırıyor ama devamı gelmiyor.
Mesela Reborn'dan daha eski serilerden Chronauts ve Starlight'ın İngilizce ciltlerinde de Vol 1 yazar ama devamı hâlâ gelmiş değil, geleceğine dair bir emare de yok.
Ama Reborn'da, diğerlerinden farklı olarak Vol 1 yerine Book One yazıyor. O yüzden bir devam sayısı yazarsa bu muhtemelen Reborn olur.
Orada da şöyle bir sorun var; Book 2'den önce yeni fasiküllerin çıkması gerekiyor. Onlar da henüz ortalıkta yok.

memospinoz

Netflix filmini çekecekmiş, başrolde de Sandra Bullock olacakmış.

İnancomic

Idefix de şuan 10 tl almak istiyen varsa

Nightrain

Nightrain

Bu çizgi romanın baskısında bir sorun var sanırım? Bazı sayfalarda renkler kaymış gibi, çizimler üst üste binmiş sanki? Ya da bana öyle denk geldi.

darbove

Ayın 3'inde sipariş verdim bugün geldi sonunda. :D işin bonusu b kapak göndermişler. :D istesem böyle şans gelmez yeminlen. Başka bir okuyucu olsam bu durumdan şikayetçi olabilirdim ama böyle iyi. :D Tabi neredeyse 20 günlük sipariş sürecinden sonra idefixten sipariş eder miyim orası muamma. :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

İnancomic

Bende idefixden aldım daha yeni geldi ölümcül sınıfı da almıştım ama ondan hala haber yok

Nightrain

Benim siparişi 2 gün içinde kargoya verdiler, 3 gün içinde ise elime ulaştı. En şanslınız benim sanırım. ;D

pizagor

Aldım, bir kere okudum, tekrar elime aldığımda fazla ömrünün kalmadığını farkettim. Dağılmakla dağılmamak arasındaki o ince çizgide. Limbo'da....
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain