The Umbrella Academy (Şemsiye Akademisi) - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 24 Aralık, 2009, 17:33:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

UA2 fiyatı gerçek herhalde. Saatlerdir düzeltme gelmediğine göre!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Jedmau

Harun Ça

Şemsiye Akademisi okudum. Bayıldım diyebilirim hikaye çok güzel karakterler çok renkli ve karizmatik. Gabriel Ba nın çizimlerine hayran olmamak elde değil Güngezgini ile hayran olmuştum bunlarla da büyülendim.

Jedmau

Alıntı yapılan: Mic-Har - 21 Ağustos, 2014, 20:46:26
Şemsiye Akademisi okudum. Bayıldım diyebilirim hikaye çok güzel karakterler çok renkli ve karizmatik. Gabriel Ba nın çizimlerine hayran olmamak elde değil Güngezgini ile hayran olmuştum bunlarla da büyülendim.

Beğendiğine sevindim :)

Jedmau

V

Bu serinin hastası oldum. Hellboy'dan aldığım o farklı tat aynen Şemsiye Akademisi'nde de var.

Almamış, okumamış olanlar bu seriyi kesinlikle deneyin derim.Keşke uzun yıllar okuyacak malzeme olsaydı elimizde..

"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

Hatirlamak icin ilk kitabi bir daha okudum. Ertan bey i bu seri icin özellikle tebrik ediyorum kendi kisisel begenisi olmasa turkce okuyamazdik herhalde. Arka kapaktaki bir yorum seriyi guzel ozetlemis : "Tenenbaum ailesi ve x men karisimi!" Guzel bir karisim  :)

cmkrbn

Dallas'ı bugün okudum, ilk cildi fazla beğenmemiştim ama ikinci cilt iki gömlek üstün :) Bu sefer oldu bittiye gelmeden karakterlere ısınarak keyifli bir macera sunmuşlar :) Hatta ilk cildi satmayı düşünüyordum ki bu ciltten sonra alıp ikisini rafıma koydum, koleksiyonladım, üçüncüsünü bekliyorum :)

Yalnız 7 çocuk deniyor ama ben hep 6 sayıyorum. İlk cildi biraz unuttum muhtemelen vardır bir açıklaması da sayfanın yukarısında da bir resim var orada da 6 çocuk :) Ben de mi ilk cildi bir daha okusam acaba? 

Harun Ça

Alıntı yapılan: cmkrbn - 09 Ekim, 2014, 20:02:56
Dallas'ı bugün okudum, ilk cildi fazla beğenmemiştim ama ikinci cilt iki gömlek üstün :) Bu sefer oldu bittiye gelmeden karakterlere ısınarak keyifli bir macera sunmuşlar :) Hatta ilk cildi satmayı düşünüyordum ki bu ciltten sonra alıp ikisini rafıma koydum, koleksiyonladım, üçüncüsünü bekliyorum :)

Yalnız 7 çocuk deniyor ama ben hep 6 sayıyorum. İlk cildi biraz unuttum muhtemelen vardır bir açıklaması da sayfanın yukarısında da bir resim var orada da 6 çocuk :) Ben de mi ilk cildi bir daha okusam acaba? 

6 numara ölü ama nasıl öldüğü anlatılmadı. Bahçede heykeli vardı belki hatırlarsın.

Nightrain

İşte bu serinin devam etmesi için bir neden. Keşke her sene yeni bir cilt çıksa. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

pearl jam

Ben 3. Ciltlik malzeme anca vardir diye dusunuyordum benim icin super  bir haber bu. Teşekkürler.

cmkrbn

Alıntı yapılan: Mic-Har - 10 Ekim, 2014, 13:28:52
6 numara ölü ama nasıl öldüğü anlatılmadı. Bahçede heykeli vardı belki hatırlarsın.

Evet söyleyince hatırladım teşekkürler :)

cmkrbn

Alıntı yapılan: Jedmau - 10 Ekim, 2014, 19:17:49
3-4 sanırım beraber çıkacak :)

Nasıl yani? Amerika'da mı 3 ve 4 beraber yayınlanacak? Yoksa siz mi 3-4' ü beraber Türkçe yayınlayacaksınız? :) :) 

pizagor

Alıntı yapılan: cmkrbn - 11 Ekim, 2014, 00:15:33
Nasıl yani? Amerika'da mı 3 ve 4 beraber yayınlanacak? Yoksa siz mi 3-4' ü beraber Türkçe yayınlayacaksınız? :) :)

Amerika'da daha 3. cilt yayınlanmadığına göre kastedilen orada 3 ve 4'ün birarada yayınlanacağı olmalı...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...