Annihilation - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 03 Kasım, 2017, 15:10:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyoruk

Alıntı yapılan: BAHADIR - 12 Aralık, 2018, 11:02:52
Kağıt ve bilimum ithal ürünlere gelecek olan % 30 gümrük vergisi geldiğinde bu fiyatları da mumla arayacağız gibi görünüyor...

Evet dün okudum o haberi. :-\

Nightrain

Alıntı yapılan: eyoruk - 11 Aralık, 2018, 22:04:40
Ben bu serilerin çıktığını bile bilmiyordum.Almadım zamanında şimdi +20 lira zam yedi.
Cilt 3 halen çıkmadı sanırım

Döviz kurlarının artışından sonra, Gerekli Şeyler seriyi bir süre askıya aldı. 2019'da devam edeceklermiş. Ben de ilk 2 cildini almıştım, okumak için 3.cildin çıkmasını bekliyorum. Böyle olacağını bilsem bulaşmazdım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

eyoruk

Alıntı yapılan: Nightrain - 12 Aralık, 2018, 11:45:54
Döviz kurlarının artışından sonra, Gerekli Şeyler seriyi bir süre askıya aldı. 2019'da devam edeceklermiş. Ben de ilk 2 cildini almıştım, okumak için 3.cildin çıkmasını bekliyorum. Böyle olacağını bilsem bulaşmazdım.
İndirimli halleri bile ucuz değil ki 30-39 lira.Ne yapsak acaba ? Seriden bulmam gereken en zor kitap olanı dün aldım IW.Kaldı Crusade 2 ve bu ciltler. ( IW tükenmiş ve 50 +civarıydı.Artık 2. el kovalıyoruz ne yapalım )

Sadece bu değil diğer yayınlar içinde daha çok böyle yarıda kalma sıkıntıları yaşayacağız önümüzdeki yıl.Daha kötüsü çıksa bile 60+ fiyatları görecek.

noir

Amazonda infinity war 39 lira almak isteyen alabilir

Nightrain

memospinoz

Nightrain

noir

:D :D amazon biraz garip, bazen normal fiyatından pahalıya satılıyor, bazen piyasanın çok daha altında satılıyor, stok oluyor sonra bitiyor tekrar stoklara giriyor böyle işte, takip etmek gerekiyor

ZGeralt

Marvel Kozmik Evreni daha önce bölük pörçük okumuştum. Bu sefer Thanos Yükseliyor'dan başladım Annihilation 2. cilde kadar okudum.
Infinity Crusade'e kadar çok keyif aldım, Crusade'den  Annihilation'a kadar sıkıntıdan patlattı, aynı hikayenin laciverdi sürekli. Özellikle Crusade'i hiç beğenmedim.

Annihilation'ı ise çok başarılı buldum, temelde bir istila hikayesi ama güzel işlenmiş, sürükleyici.  Super Skrull bölümlerine bayıldım.
3.cilt gelse de okusak artık :)

Nightrain

Gerekli Şeyler 3.cildi bugün Instagram'dan duyurdu.

hanac

dean

Annihilation dalgası galaksiyi yok ederek ilerlemeyi sürdürüyor. Nova aralarıdna Drax, Ronan ve Gamora gibi kudretli şampiyonlar bulunan kararlı bir direnişe önderlik ediyor. Fakat Annihilus'un yepyeni bir silahı var: dünyaları yutan Galactus! Böylesi bir güç karşılığında herhangi bir direnişin ne şansı var ki? Annihilus'a karşı gelen bir avuç kahramanın tek bir umudu var; Deli Titan Thanos! Maalesef onun ezeli düşmanı Drax'ın farklı planları olabilir. Savaş sona yaklaşırken medeniyetler çöküyor, fedakarlıklar yapılıyor ve yeni kahramanlar doğuyor!

Sayfa Sayısı: 256
Etiket Fiyatı: 60 TL

İdrava

Marvelin ilk 10unda olan bir hikayenin sadece bu kadar yorum alması hakikatten çok enteresan...

ferzan

Bütün Marvel 'ları alan biri olarak şahsen kronolojik bir kurguya sahip ve devam niteliğinde başka eserlerin de geleceği serilerde sadece alıyorum ama okumuyorum...İyi kötü bir liste bilgisi elime geçiyor buradaki arkadaşlar aracılığıyla, o liste de tamamlanmadan okumaya başlamıyorum...İlk dönem Avengers 'larda öyle yaptım, Now döneminde de öyle yaptım ki bu iki dönem için de aralara bir sürü Marvel serisi dahil ettim eş zamanlı okunması gereken Hoz Örümcek 'lerden tutun da Marmara Captain America 'lara ya da Çizgi Düşler X-Force 'lara kadar...Hepsi kendi içinde bir kronolojinin parçasıydı çünkü...

Mesela, şimdi Marmara X-Men 'leri okumadan Civil War II 'yi kapsayan son Avengers okuma listeme başlamıyorum ki öncesinde X 'leri okuyup o seriye eş zamanlı geçeyim ve ilgili X event 'ini de o seride eş zamanlı okuyayım diye...Dolayısıyla Annihilation için de bu başlığın ilk sayfasında Memospinoz 'un paylaşmış olduğu listeye sadık kalıyorum, kitaplığımda o şekilde dizdim ve birkaç yıl daha diğer ciltlerin gelmesini bekleyeceğim...Onlar da tamamlanıp kitaplığımda bir raf bu listeye ayrılınca da arka arkaya okumaya başlayacağım...Tamamlanana kadar da almaya ama okumadan bekletmeye devam edeceğim...Aksi takdirde her cildin arasına zaman girdiği ve o zaman süresince çizgi romanından kitabına bir yığın farklı şey okuduğum için odağım kayabiliyor ya da seriye yönelik bağım zayıf kalabiliyor, alacağım tadı eksiltmek ya da unutkanlığa kurban etmek istemiyorum...

Bu benim mazeretim... :) Diğer dostları bilemem...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

İdrava

Haklısın ama bu seri için dediğin şey doğru değilki. Öncesi thanos yükseliyordan itibaren yayınlandı zaten.