Morbius

Başlatan dean, 13 Kasım, 2017, 20:30:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Sony, Morbius filmi geliştiriyormuş. Yazarlar ise Burk Sharpless ve Matt Sazama. Sony'de gerçekten kafa ilginç çalışıyor. Sharpless ve Sazama'nın vasat seviyesine yaklaşan filmi bile yok. Filmlerini izleyen sinemadan koşarak kaçıyor. Sony ise canım karakterleri nasıl insanlara emanet ediyor. Yazık.

dean

Jared Leto filmin başrolü oldu. Yönetmen ise Daniel Espinosa.

BlackBishop

Marvel evreniyle paralel olursa belki ilginç bir şeyler ortaya çıkar. Hem Spider-Man'in hakları hala Sony de onu da filmde görebiliriz.

dean

Filmin kadın başrolünün çizgi romanlarda ilk kez 1971 yılında The Amazing Spider-Man #102'de gözüken Martine Bancroft olabileceği belirtildi.

dean

Filmin Şubat ayında çekimlere başlayacağı açıklandı. Venom gibi PG-13 olacak.

dean

Alıntı yapılan: dean - 21 Ağustos, 2018, 12:54:10
  Filmin kadın başrolünün çizgi romanlarda ilk kez 1971 yılında The Amazing Spider-Man #102'de gözüken Martine Bancroft olabileceği belirtildi.

Geçtiğimiz aylarda Martine Bancroft'ın filmde yer alabileceğinden bahsetmiştim. Adria Arjona, Martine'i oynamak üzere filmin kadrosuna katıldı. Filmin çekimlerinin Şubat ayında başlaması bekleniyor. Morbius, Sony'nin Spider-Man evreninin ikinci filmi olacak.

dean

Sony filmin vizyon tarihini duyurdu. Morbius filmi 31 Temmuz 2020'de sinemalarda olacak.

Önemli bir casting haberi de geldi. Matt Smith filmin kadrosuna katıldı. Kimi canlandıracağı açıklanmadı ama rolünün büyük olacağını söyleniyor. Muhtemelen filmin antagonisti olacak.

dean

Filmin çekimleri başladı. 12 haftalık bir çekim takvimi öngörülüyor. Filmin kadrosu da iyice şekillenmeye başladı. Jared Harris ve Tyrese Gibson filmin kadrosuna katıldı.

dean

Bazı set fotoğrafları.

dean

kalidor

Kim bu Morbius?  ::) Yani çizgiromandaki Morbius'u tanıtabilir misiniz?
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Michael Morbius bir bilim adamıdır. Nadir rastlanan bir kan hastaliğıdan muzdariptir. Hastalığına çare ararken vampir yarasaların kanlarında eksikleri yenileme yetenekleri olduğunu fark eder. Bunun üzerinde çalışır ve elde ettiği serumu kendinde dener. Sonuç iyilesmistir ama artık o bir vampirdir.
  Bir ara kendi serisi de olan Morbius bizde Bilka Örümcek adam maceralarında karşımıza çıktı.

dayıcomics

Ben Morbius'ı Spider Man TAS'dan biliyorum. Çizgi romanlardaki orijin hikayesi daha farklı sanırım. Venomdan iyi olur umarım.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Ocak, 2020, 23:57:12
Michael Morbius bir bilim adamıdır. Nadir rastlanan bir kan hastaliğıdan muzdariptir. Hastalığına çare ararken vampir yarasaların kanlarında eksikleri yenileme yetenekleri olduğunu fark eder. Bunun üzerinde çalışır ve elde ettiği serumu kendinde dener. Sonuç iyilesmistir ama artık o bir vampirdir.
  Bir ara kendi serisi de olan Morbius bizde Bilka Örümcek adam maceralarında karşımıza çıktı.

Peter Parker örümcek güçlerinden kurtulmak istediği bir buhran anında uzun süredir üzerinde çalıştığı serumu hiç test etmeden kendisinde dener. Sonuç, ağrılı ve kabuslu bir süreç sonrası artık altı kolludur. Doktor Connors'tan yardım ister, onun New York dışındaki, tam teşekküllü bir laboratuvar da barındıran evine sığınır. Tesadüf bu ya, tedaviyi uygulayıp vampire dönüşen Michael Morbius da o evde gündüz uykularını geçirmektedir.

Bilka'daki Morbius'un öyküsü de böyle başlar. Ama bu orijinal kronolojiye göre ilk tanışmadır. Yoksa Bilka okuru olarak ilk karşılaşma henüz ilk sayilarda Peter'in üniversitedeki kampüs günlerinde bir partide olur.

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: dean - 13 Ocak, 2020, 22:50:55
İlk fragman

https://www.youtube.com/watch?v=jLMBLuGJTsA

Pek etkilenmedim.

Ama ilk fragman bu, yavaş yavaş daha iyi olabilir.