Mister No Revolution - Lal Kitap

Başlatan NIC, 26 Aralık, 2017, 13:08:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KenParker

Draka

İlk bu seriyi internette gördüğümde almayı pek düşünmemiştim ama daha sonra kitapçıda kitapları görünce sır çizimleri için almaya karar verdim.

nicholaihel

5. Sayıda yine kapağımız klasik bir parçadan ilham alıyor, Gimme Shelter, Rolling Stones.

İki ayrı timeline'da akan hikaye diğer sayılara göre biraz zayıfçaydı. Sanki diğer sayıda kopacak fırtınalara iki ayrı koldan götürdü bizi.

KenParker

Sayıları şarkılarla ilişkilendirilmeleri hoş olmuş. Revolution beklediğimden iyi çıktı. tam gaz devam ediyor

dayıcomics

Mister No Revolıtion çok acayip bir seri. Benim gibi fumetti okumaz birini hayran bıraktı kendine  ;D

V

İlk beş sayıyı ardarda okudum. Kapak,çizim ve renklendirme gayet iyi. Renkli yayın işinde Bonelli kendini geliştiriyor. İçerik olarak alternatif bir Bonelli evreni

beklerken sadece Marvel "what if" leri gibi 2. Dünya Savaşı yerine Vietnam Savaşı ve 20 yıllık zaman farkı ile Mister No görüyoruz. Boyut,renk,çizim ve cesur

cinsellik içeren sahneleri bu seri ile Bonelli ABD çizgi roman piyasasında da kabul görecek işler yapabilme çabasında hayli yol almış bence..
"İstemem,eksik olsun.."

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

DAMPYR

Alıntı yapılan: V - 01 Nisan, 2021, 20:36:23

cinsellik içeren sahneleri bu seri ile Bonelli ABD çizgi roman piyasasında da kabul görecek işler yapabilme çabasında hayli yol almış bence..
Cinsellikte kimse Dylan Dog'u geçemez Maşallah Adam her Müşterisini Yatağa Atıyo ;D

V

Dylan'ın iş konusundaki profosyonelik anlayışı genel öngörünün tam tersidir bu konuda ve daha bir çoğunda..
"İstemem,eksik olsun.."

KenParker

Mister No'nun geçlik dönemine dair tek sayılık bir baskı daha. Doyurucu değildi ama kahramanın 16 yaşını keyifle okuttu.

Bu arada Revolution çift başlık olmuş galiba. İkisi birden birleştirilse sonradan girecekler için daha iyi olabilir.

hanac

Alıntı yapılan: KenParker - 20 Temmuz, 2021, 01:22:48
Bu arada Revolution çift başlık olmuş galiba. İkisi birden birleştirilse sonradan girecekler için daha iyi olabilir.

Evet iki başlık vardı, şimdi birleştirdim.

Bir tanesi daha LAL yayınlamadan italya'daki yayını üzerineydi.

Zeljko

Alıntı yapılan: KenParker - 20 Temmuz, 2021, 01:22:48
Mister No'nun geçlik dönemine dair tek sayılık bir baskı daha. Doyurucu değildi ama kahramanın 16 yaşını keyifle okuttu.

Oğlak ciltlerinde de vardı bu hikaye.Farklılık var mı?Tekrar almaya değer mi?Ne bileyim editör yazıları misal kayda değer mi?
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

KenParker

Alıntı yapılan: Zeljko - 24 Temmuz, 2021, 16:36:24
Oğlak ciltlerinde de vardı bu hikaye.Farklılık var mı?Tekrar almaya değer mi?Ne bileyim editör yazıları misal kayda değer mi?
Oğlak baskısını bilmiyorum. Bu baskıda 8, 10 sayfa yazarın Gençlik hikayesini neden, nasıl yazdığıyla ilgili yazısı ve çizerin örnek çizimleri var. Bunun dışında ek sayfa yok.

dean

Mini dizinin bu son cildinde, Patricia ile tanışan Jerry'nin Manaus'a nasıl yerleştiğini öğreniyoruz.

Sayfa Sayısı:  64
  Etiket Fiyatı:  25 TL

gunes21

Oğlak yayınladı ama bu edisyon büyük boy editör
yazı ve çizimleri doyurucu olmasa da büyük boy okumak daha zevkli