Danger Girl - Marmara Çizgi (IDW)

Başlatan dean, 15 Mayıs, 2018, 16:18:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Güzel maceraperest Abbey Chase, dünyanın en gizli casusluk örgütlerinden biri olan Danger Girl tarafından işe alınınca kendini, hayatının en çılgın serüveninin içinde buluyor! Dünyayı ele geçirmeye çalışan düşmanlar ile kötü adamlardan oluşan tuhaf bir seçkiye karşı mücadele veren Abbey ve Danger Girl Ekibi, bu çılgınları ve şeytani planlarını alt etmekle kalmayıp bunu, vücuda tam oturan, ultra süper seksi ajanlık modasına uygun bir şekilde yapmak zorundalar.

Bu kitap egzotik mekanlarda geçen patlayıcı aksiyonla gizem ve entrikalarla süslenmiş nefes kesen maceralarla dünyayı kurtarmaya çalışan seksi kızlarla dolu!

Sayfa Sayısı: 240
Etiket Fiyatı: 45 TL

ferzan

Öncelikle Marmara Çizgi 'ye teşekkürler...Yanlış anlaşılmazsa eğer, meraktan ötürü bir sorum olacak...

Marmara Çizgi 'nin bu yayını seçme sebebi nedir?..Ben Amerikan çizgi romanının ara sokaklarına ve yeraltı kültürüne hakim değilim, dolayısıyla comics alemi açısından kesinlikle gün yüzüne çıkması gereken, bizde pek bilinmemiş ve hakkı verilesi bir eser olabilir mi diye düşündürttü...Gerçekten öyle mi?..Öyleyse biraz daha ek bilgi ve bu eserin comics alemindeki yeri üzerine azıcık daha bilgilendirilmek isterim...Okunup bilinmesi gereken, konum itibariyle de kendi piyasasında önem arz eden bir eser ise alıp arşivlemek isterim...Daha önce bu eser üzerine herhangi bir yazı ya da yorumla karşılaşmadığım için yayınevinden ya da bilen arkadaşlardan esere dair itkileyici birkaç ek bilgi rica ediyorum...

Marmara Çizgi yayınlarının %90'ını alan biriyim ama bu eser bende herhangi bir duygu uyandırmadığı için takviye ihtiyacı duydum...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Animvader

Film uyarlaması yapılacak diye haberler çıkmıştı belki ondan basıyorlardır.

Ahmet Oktay

IDW serileri artıyor sanki. Geçen gün de Arkabahçe facebookta bir IDW yayınını duyurmuştu galiba.

hanac

1998 yılında yayınlanan fasiküllerin toplandığı bir cilt imiş.

ZGeralt

Danger Girl cildini çıktığı zaman herhangi bir bilgim olmadan sırf farklı bir şeylere bakayım diye aldım. Pek bir beklentim yoktu alırken de açıkçası. Bir nev-i Charlie'nin Melekleri  havası var.

2. sınıf aksiyon filmleri tadında, bol bol kaçma kovalamaca, araya ufak tefek espriler, jenerik laflar... Abartılmış kadın vücudu tasvirleri ve bu tasvirlerin sık sık göze sokulması... Baya vasat bir iş, okurken çok sıkıldım diyemem bir şekilde bitirdim ancak şu an sorsanız ne anlatıyor, karakterlerin adı ne falan, aklımda hiç bir şey kalmamış.

Çok kötü diyemiyorum ama pek tavsiye edebileceğim bir iş değil, paranızı başka bir kitaba yatırmak daha yerinde bir seçim olur.

hanac

kharon

Campbell ismi yuzunden basilmisa benziyor, en eski islerinden.
Ama malum -ozellikle kapaklari vekadinlariyla- cok meshur bu aralar.

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

IDW nin bizde henüz basılmamış bir sürü işleri var, umarım yakın zamanda onları da görmeye başlarız.
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Hem çok az, hem de birbirinden 180 derece farklı yorumlar yapılmış bu albümle ilgili. Benim de elim gitmiyor bu kitaba açıkçası.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...