Albümlerinin Yayınlanmasını Istediğim Türk Çizgiroman Sanatçıları

Başlatan Tarkan Kurt, 08 Şubat, 2010, 22:39:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Renkli ve vüyük boy tam macera kaliteli basilmis karaoglan harika olurdu.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pearl jam

Tarkan Kurt

Zannederim bu başlık altındaki mesajların birçoğu forum göçtüğünde silinmiş ama benim albümlerinin yayınlanmasını istediğim Türk Çizgi Roman sanatçılarının başında M. Kutlukhan Perker geliyor.

Özellikle Air yayınlanmasını istediğim albüm. Çizeri M.K. Perker yazarı ise daha önce Cairo isimli albümde birlikte çalıştıkları G. Willow Wilson. Air  'En iyi seri dizi' dalı'nda Eisner Ödülü'ne de aday oldu. Ancak ödülü tartışmalı şekilde Iron Man'e kaptırdı. Air dört albüm olarak tasarlanmış bir çizgi roman. Konusu oldukça ilginç. 11 Eylül sonrası bir hostesin dünyada ve hava trafiğinde başından geçen doğaüstü olayları anlatıyor. Ocak 2011 gibi seri tamamlanmış olacaktı ama tamamlanıp tamamlanmadığını bilmiyorum. Bu dört albümlük seriyi basacak yayınevini hasretle bekliyorum.

V

Bakalım..Ortalama 2 yılda bire tekabül eden,toplam 7 Sandman(o da Sandman,boru değil) albümü
basılabilmiş ülkemizde.Batman,Süperman gibi tanınmış,müşterisi hazır sayılabilecek serilere bile
yayıncılar cesater edemezken harika Vertigo serilerinin yayınlanma şansı oldukça düşük görünüyor.
Constantine,V For Vendetta gibi kurtarılmış kaleler için ne kadar teşekkür etsek azdır..
"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

perker in insomnia cafe sini yayımlasalar bari. zamanında lemanyak da yayımlanmış sanırım. telifi daha ucuzdur diye düşünüyorum.

darkwood

Air ın bizde ne zaman yayınlanacağını doğrusu merak ediyorum. O kadar çok çizgiroman vark,, ama belli olmaz birsinin aklına eser, birden yayınlanıverir.  ;)
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Kemal Aratan - Galip Tekin ikilisinden Vah Vahap Vah...

Dıgıl'la birlikte başlamıtı bu hikaye yanlış hatırlamıyorsam. Bir süre sonra hikaye sulanmıştı ama o zamana kadar keyifle okumuştum Vahap'ın trajedisini...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

altay1944

Yıllarca yeniyüzyıl(izmir)gazetesinde çizdikten sonra hürriyet gazetesine gelerek tiraj patlatan Fikret Kol üstadın Alpago serisini albüm halinde görmek isterdim.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ