Batman: Elmer Fudd - JBC Yayıncılık

Başlatan memospinoz, 17 Ağustos, 2018, 01:00:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Batman : Elmer Fudd - 15 Eylül 2018 ( Batman Günü )
Fasikül - 40 Sayfa - Normal & Blank Kapak

Nightrain

Şahane  :D

Bu one-shot, bu sene Eisner'e aday oldu fakat ödül alamadı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

Alıntı yapılan: Nightrain - 17 Ağustos, 2018, 08:08:35
Şahane  :D

Bu one-shot, bu sene Eisner'e aday oldu fakat ödül alamadı.

Bugün Jedbang'den aldım. One-shot mı mini seri mi acaba diye bakayım diye foruma girdim. Teşekkürler bilgi için Nightrain.

Dükkanda gençler "blank cover"a çizim yaptırıyorlardı. Zamansızlıktan bekleyemedim  :'(

Yine de hoş bir organizasyon gibiydi kısa katılımımda. Batman Günü Kurabiyeleri ise çok "tatlı" fikirdi. Hem de Liva'dan :)

Jedmau

Alıntı yapılan: nicholaihel - 16 Eylül, 2018, 01:46:41
Bugün Jedbang'den aldım. One-shot mı mini seri mi acaba diye bakayım diye foruma girdim. Teşekkürler bilgi için Nightrain.

Dükkanda gençler "blank cover"a çizim yaptırıyorlardı. Zamansızlıktan bekleyemedim  :'(

Yine de hoş bir organizasyon gibiydi kısa katılımımda. Batman Günü Kurabiyeleri ise çok "tatlı" fikirdi. Hem de Liva'dan :)

Beğendiğinize sevindim :)

nicholaihel

İlginç bir "one-shot" hikaye. Çizimler beklentimin ötesinde iyi ve yine beklentimin ötesinde karanlık! Sonuçta Looney Tunes logosu var üstünde :) totalde bayıldım mı? Hayır. Ama çok özgün buldum. Okuduğuma mutluyum.

Çizgi romanın ilk bir iki sayfasında ve son sayfada yine net olmayan hafif kaymış grafikler vardı.

Jedmau

Alıntı yapılan: nicholaihel - 17 Eylül, 2018, 22:01:58
İlginç bir "one-shot" hikaye. Çizimler beklentimin ötesinde iyi ve yine beklentimin ötesinde karanlık! Sonuçta Looney Tunes logosu var üstünde :) totalde bayıldım mı? Hayır. Ama çok özgün buldum. Okuduğuma mutluyum.

Çizgi romanın ilk bir iki sayfasında ve son sayfada yine net olmayan hafif kaymış grafikler vardı.

O sayfaları bana atarmısınız ? :)

nicholaihel

pizagor

Dağıtımı yapıldı mı bu fasikülün?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Jedmau

Alıntı yapılan: nicholaihel - 19 Eylül, 2018, 00:44:34
Gönderdim. İyi çalışmalar.

Selamlar,

Kontrol ettim. Bizdekilerde bir sorun yok. Özelden isim soyad adres atarsanız hemen yenisini yollayalım.

Sevgiler

Jedmau

Alıntı yapılan: pizagor - 20 Eylül, 2018, 09:37:31
Dağıtımı yapıldı mı bu fasikülün?

Tüm seçkin çizgi roman dükkanlarına gönderildi.

Kauss

Uzun zamandır alacağım ama bir türlü sıra gelmeyen bir fasiküldü. Yanlış anlaşılmadan içerik hakkında şunu belirtmek istiyorum; öyle derinlemesine bir konu var mıydı ? yoktu. Zaten 48 sayfalık bir fasikül. Hatta iki kısımdan oluşuyor, onun için beklentimi fazla tutmuyordum. Yinede ilk kısımın çizimleri bana kalırsa oldukça başarılıydı. İkinci kısımda eğlenceliydi diyebilirim. Fazla bir beklenti olmadan, vakit öldürmelik bir fasikül. JBC'e dilimize kazandırdıkları ve fasikülde bile kalitelerini bozmadıkları için teşekkür ederim. Tek üzüntüm, eve gelince fark ettim fasikülün üst kapağı zarar görmüş. Onda da yapacak bir şey yok, benim şansımaymış diyorum :)

Jedmau

Özelden isim soyad, adres ve tel atarsanız yenisini gönderebilirim.

Sevgiler

Kauss

Alıntı yapılan: Jedmau - 12 Mayıs, 2019, 17:20:01
Özelden isim soyad, adres ve tel atarsanız yenisini gönderebilirim.

Sevgiler

Öncelikle teklifiniz için çok teşekkür ederim. Sizin gibi yayın evlerini görünce gerçekten insan mutlu oluyor. Fakat bu ürünü çizgi roman dükkanından aldım, sitenizden alıp kargoda zarar görse bu teklifinizi belki kabul edebilirdim. Bu sebepten tekrar çok teşekkür ederek, teklifinizi olumsuz karşılıyorum :)

Dün yazmayı unutmuşum bir konu hakkında daha sizi tebrik etmek istiyorum. Ülkemizde son dönemlerde fasikül baskısı arttı fakat tek siz şeffaf pakete koyup içerisine de karton koyuyorsunuz ( adı ne olduğunu bilmiyorum mazur görün ), böyle bir zorunluluğunuz olmasada bu maliyete katlanıp, piyasada ki fasiküllerle aynı fiyata sattığınız için tekrar teşekkür ederim.

Not: Şuana dek gördüklerim üzerinde bu genellemeyi yapıyorum, eğer başka yayınevi çıkarttığı yayında böyle bir uygulama yapıpta ben görmemişsem, şimdiden özür dilerim :)

BAHADIR

Alıntı yapılan: Kauss - 12 Mayıs, 2019, 00:46:59
Fazla bir beklenti olmadan, vakit öldürmelik bir fasikül. JBC'e dilimize kazandırdıkları ve fasikülde bile kalitelerini bozmadıkları için teşekkür ederim.

Evet vakit öldürmelik... Ama çizgiromanlar zaten bunun için değil mi?... ;)

Batman: Elmer fasikülü (fasikülün özellikle altını çizerek söylüyorum) Bat'in ciltler süren hikayelerinden daha fazla keyif verdi bana... Göndermeler ve çizimler muhteşemdi... Gönderme diyorum; bir çizgi film karakteri, reel çizim ve çizgi filmdeki karakteri ile bir Bat hikayesine ancak bu kadar güzel uyarlanabilirdi... Hele ana hikayeden sonra gelen karikatürize hikaye müthiş tamamlayıcı olmuş...

22 sayfaya sert kapak yapılsa bu fasiküle yapılmasını isterdim... Atlamayın... :)

Çok mu övdüm? Abartıyor muyum? diyeceğim ama az bile dediğim düşüncesindeyim... Eğer çocukluğunuzda yolunuz Avcı Elmer ile kesiştiyse kesinlikle okunması yönünde tavsiye edebileceğim bir fasikül...

Nightrain

Ertan abi, başka crossover fasikül basacak mısınız?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"