Joe Hill’den Pelerin - Presstij (IDW)

Başlatan Nightrain, 05 Eylül, 2019, 22:23:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kauss

Üç kitabı beğeni sıralamam; 1>3>2. Gerçi bu kitapta pek bir şey vermiyordu. Kahramanımız yaptıklarından sonra babasının getirdiği dağ/orman evine geliyor ve eski okul arkadaşının rol yapma oyunu oynadığı kişilerle karşılaşıyor. Bir iki gün takılıyorlar ve yaşananları okuyoruz. Bazı yerlerde çocukluğuna flashbackler mevcut. İlk kitabı limitli seri aldığım ve seriyi yarım bırakmak istemediğim için; limitliden devam ettim ama inşallah daha devam etmez :)
Şahsen bu seriye başlamamış olsam; limitli Marvel 1872'i tercih ederdim. Marvel 1872 benim için daha güzeldi :)

nicholaihel

Benim de en sevdiğim ve başarılı bulduğum cilt birincisi bu seride. Hatta çok merak etmeyenler sadece ilk cildi okusa yeter. Hele son cilt çok anlamsız, katkısız geldi bana. Tabi bunu biraz bütçelerden ötürü ne çıksa alamadığımız bir dönem dolayısıyla da yazıyorum.

pizagor

Üçüncü cildi ikincisinden daha fazla beğendim. İkinci kitap yavaş yavaş hafızamdan silinirken, çok da kuvvetli bulmadığım, bitse de gitsek havasında okuduğum o 'bir nevi' orijin hikayesi olan ikinci kitap yerine bu ergen öfkesi, kötülük, nedensiz şiddet ve vahşet birlikteliği ortaya daha okunası bir albüm çıkarmış.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...