LAL KİTAP 2019 BOMBALARI!....

Başlatan yalcinerol345, 09 Eylül, 2019, 19:07:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Lal Kitap, Zagor Orjin, Mister No Revolution ve yeni başlayan seri, Tex Willer serisi, Büyülü Rüzgar yeni serinin teliflerini aldı.
Face'te çizgi roman grupları yıkılıyor.

hanac

Hayırlı olsun. Çok sevindim.

4 seriyi de alırım  :)

s.b

Özellikle Tex Willer'i bekliyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

doktor1881

4 seride mükemmel
zagor orjin ile mister no'yu İtalya'dan almanın hesaplarını yapıyordum
İnşallah bekletmezler

rumar80

Büyük ihtimalle dördünü de alırım.

ZGeralt

Mister No Revolution'u burada görüp baya beğenmiştim, ben de hepsini alırım :)

doktor1881

tabiki bende 4 ünü alırım renkli basım olacak mı

mutarad

Alıntı yapılan: doktor1881 - 09 Eylül, 2019, 19:55:34
tabiki bende 4 ünü alırım renkli basım olacak mı
Ben de alacağım
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

Tuco Ramirez

4 değil beş seriden bahsetmiş arkadaş yanlış anlamadıysam. Mister NO'nun hem renkli hem siyah beyaz serisi, Büyülü Rüzgar, Tex Willer ve Zagor Orijin.
Ben de 5 'ini de alırım diyeyim   :)

Nemo

Cok guzel haber cok mutlu oldum :) Insallah satislari da cok guzel olur ve baska seriler de eklenir bunlarin yanina.
Özel Alfa Ajanı

orhan şafak

Şimdi anladınızmı arkadaşlar hangi çizgi romanlar revaçta en azından bizim ülkemizde. Face de iyi takip edin çizgi roman sitelerinde kendi kendinize istatistikler de yapın.

caretta

Lal Kitap henüz önçalışma/temas halindeymiş. Ama oldu gözüyle bakabiliriz. Çok sevindim. Bu kitapları almak
gerekir zira fumetti yayınlarında aylardır bir durağanlık vardı. Teks Willer Serisi'de bol bol muhabbet yapacağız. Bu
vesile ile İlker Özer dostumuz da Çizgili Düşler'de Teks yayınlarına hız verir umarım. Maksi Zagor, Renkli Zagor da
üzerindeki ölü toprağını artık atar umarım.

seastar1000

Bravo dıyorum Lal kıtaba tüm serileri merak la beklıyorum
Tabii Lal kitabın yayın kalıtesı ıle her ay aynı gunde pıyada olurlar

HacıGeraltEmmi

Hepsine sevindim ama özellikle Mister No ve Büyülü Rüzgar serilerine ekstra sevindim. Lal kitapın almış olması da cabası, yarım kalır mı bu ay çıkar mı diye endişelenmeden gönlümüz rahat yayın tarihlerini bekleriz.

İdrava