Türk Çizgi Romanının Yeni Anti Kahramanı "Tanto''

Başlatan haysat, 01 Ekim, 2019, 21:20:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Onur Çetincengiz tarafından yazılan Tanto yakın zamanda okurları ile buluşuyor...

Türk Çizgi Romanının Yeni Anti Kahramanı "Tanto'nun ilk kitabı "Tanto Kisa Hikayeler" baskıya girmiştir !
44 sayfa kuse kağıda basılı olarak yayinlanan çizgi romanı ben kendi imkanlarimla bastirdim ve dağıtımını kendim üstlendim.
Bu kitaptan kazanacağım para ile de Tanto'nun 1. Sayısını yapma şansım var :)
Yani Tanto kendi kendini finanse edecek.
Kitabı almak isteyenler lütfen bana özelden ulaşsınlar !
Kitap fiyatı 15 tl
Bursa içi elden teslim yapabilirim.
Diger şehirlere ise ptt kargo 3 tl kargo bedeli ile gönderimini saglayabilirim.
Simdiden teşekkür ederim
Saygılarımla
Onur Çetincengiz

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Mrtekin

They drew first blood...

hbegec

Sevgili kardeşim Onur Çetincengiz'e ulaşmak isteyen benden de ulaşabilir. İkimizde Bursa'dayız ve yakinen de tanıyorum kendisini  bu süreci baya yakından biliyorum. Altın Madalyon olarak destek olursakta çok sevinirim. Çünkü Türkçeye Türklüğe ve Türk Çizgiromanı'na aşık bir dostum tabi bunun yanında benim gibi tam bir He-Man aşığı :) Sözün kısası bende yardımcı olabilirim her konuda ;)

nocardia

Ben aldım okudum, Punisher western gibi olmuş. Beğenmedim, ama gelişme var mı diye bir tane daha çıksa alırım.

Nemo

Alip okuyacagim en kisa zamanda. Basarilar dilerim.
Özel Alfa Ajanı

Mrtekin

"Aslan Şükür" kapaklı; "Tanto Efsane Hikayeler" adlı 2. sayıyı bitirdim. Yaratılan kahraman fazla klişe bir şekilde kurgulanmış olsa da, son tahlilde güzel bir iş çıkarıldığını düşünüyorum. "Yabani Dergi'yi" sevenler, Tanto'yu da çekici bulabilirler.

Hikayeler, çizimler ve de baskıyı beklediğimden de kaliteli buldum. Kitabın arkasında 1. sayının da geleceği söylenmiş. Ben şahsen devam etmeyi düşünüyorum.
They drew first blood...

afacanx

Farklı çizerlerle çalışıyor. Yazım dili ise oldukça eğlenceli. Hem Amerikan, hem de fumetti tarzı sevenlere hitap ediyor. Ayrıca yazarının instagram canlı yayınları da çok iyi.