Kara Gece: Gerçek Bir Batman Hikayesi - JBC YAYINCILIK

Başlatan darbove, 06 Ağustos, 2020, 00:29:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darbove

KARA GECE: GERÇEK BİR BATMAN HİKÂYESİ Dini'nin umutsuz bir durumdan kurtulmak için cesurca çabalamasına ilişkin, acıklı ve anlamlı bir otobiyografik hikâye.

Bu, inanılmaz yetenekli Eduardo Risso'n un (100 BULLETS, Dark Knight III: The Master Race) çizimlerini içeren, eşi benzeri olmayan ve hayranlar arasında yankı uyandıran bir Batman öyküsü.

Ön sipariş açılmış 08.08.2020 için
https://www.jedbang.com/Kara-Gece-Gercek-Bir-Batman-Hikayesi.html
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

hanac

hanac

Darkseid is.

Yazarın adeta kendi kendine psikanaliz yaptığı Brooklyn Düşleri`nin, Paul Dini`nin zor bir periyot geçirdiği döneme psikolojik bir gezinti yaptığı bu kitaba benzediğini söyleyebiliriz. Batman içerdiği için tahminen bu kitap daha çok okuyucu bulmuştur, bu nedenle bunu beğendiyseniz ve benzer bir şey okumak ilginizi çekiyorsa -bence- çok daha iyi bir çizgi roman olan Brooklyn Düşlerini de okumanızı tavsiye ederim.

Brooklyn Düşlerini okuduysanız benzer bir şey arıyorsanız da bu hikayeye göz atın derim tabi ki.

seastar1000

Okumak için harcadığım zamana üzüldüm ki bayağı da atlaya atlaya okudum toplumsal gerçekçı yeşilcam filmlerine benzettim yönetmen ne demiş niye demiş biz ne anladık yada niye anlamadık