Karadut Ekspres - Presstij (Yigilante Kocagöz, Deniz Ozan Coşkun)

Başlatan memospinoz, 18 Ağustos, 2020, 01:43:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Gece yolculuğu çetindir. Koltukta kaslarınız ağrır, uykunuz bolca bölünür.
Zihniniz bulanır, anlayamazsınız. Bir gecede nasıl olur da
bu kadar yol katedildiğini sorgulayamazsınız.
Ama yolcuların çoğu neticeden memnun, dönüşte yine bizimle
seyahat edecekler. Geldiklerinde onları bekliyor olacağız.
Gerekli hazırlıkları yapmış bir şekilde...

19x27 cm, 104 sayfa

Darkopal

[IMG]https://cdn-thumbs.imagevenue.com/48/3c/85/ME12BNYG_t.jpg[/img] [IMG]https://cdn-thumbs.imagevenue.com/97/21/15/ME12BNYH_t.jpg[/img]
(Resimlerin üzerine tıklayarak büyük boyda inceleyebilirsiniz.)

Karadut Ekspres - Kestirmeden Gidenlerin Hikayesi yumuşak kapak nihayet elimize ulaşmış ve kargolanmaya başlanmış.
Ancak matbaanın azizliğine uğradığımızdan sert kapak için bir müddet daha beklemek zorunda kalacağız.  :(
Yetiştiği taktirde önümüzdeki hafta başından itibaren sert kapakları da göndermeye başlayacağız.
Yaşanan bu gecikme için özür dileriz.

nicholaihel

Darkopal, içeriden sıcak sıcak bilgilendirme ve fotoğraflar için teşekkürler. Ben normal kapak sipariş etmiştim. Bakalım nasıl.

mutarad

Alacakaranlık kuşağı tadında, koşa hikayelerden oluşan bir albüm. Bir otobüs muavininin başından geçen fantastik be korku öğeleri yüklü hikayeler
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

ghostrider

Ben okudum çok iyi bir kitaptır,çeşitli mitoloji ve efsanelerden oluşan hikayelerden oluşuyor,tavsiye ederim.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

hanac

nicholaihel

Okudum. Çizimler fena değil. Hatta beklentimi arttırdı okumaya başlayınca. Ama hikaye için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. İlginç bir fikir daha iyi işlenebilirdi sanki. Hakeza metin de öyle. Ben totalde beğenmedim.

Darkopal

afacanx

Çok sevdim. Özellikle şoförün hikayesi en iyisiydi. Belki ileride renkli çizimlerin olduğu bir albüm de gelir. Daha çok diyalog olmasını isterdim. Bundan böyle prestijj'den çıkan her işe daha dikkatli bakacağım.

KenParker

Beklentim epey düşüktü ama şaşırtıcı bir şekilde çok keyifli bir okuma oldu. Çizimler karanlık, tekinsiz atmosferi iyi vurguluyor. Hikayeler hem alışıldık geliyor hem de tuhaf bir şekilde merak uyandırıyor. Devamı gelir umarım.