Örümcek Adam & Venom: Çifte Bela - Marmara Çizgi

Başlatan ferzan, 10 Eylül, 2020, 19:10:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Sayı 1

"Düşman oldular.
    Arkadaş oldular.
    Arada başka bir sürü şey de oldular.
    Ama onlar artık... ev arkadaşı!
    Eyvah!"

Basım Tarihi   :   Eylül 2020
    Boyutlar   :   16,00 x 24,00 cm
    Kağıt Tipi   :   1. Hamur
    Sayfa Sayısı   :   24
    Etiket Fiyatı   :   14 TL

------------------------------------

Sayı 2

"Düşman oldular. Arkadaş oldular. Arada başka bir sürü şey de oldular. Ama onlar artık... ev arkadaşı! Örümcek'in şansına, Venom birlikte yaşaması çok zor biri. Kira ödemiyor, Örümcek'in bütün yiyeceklerini yiyor ve komşuları Hayalet Örümcek'in evinde canavar bitkilerin türemesine sebep oluyor. Örümcek Adam, durumun ne kadar kötüleşebileceğini bir gün uyanıp da kendini Venom'un bedeninde görünce anladı! Eyvah!"

Sayı 3

"Düşman oldular. Arkadaş oldular. Aferin sana Örümcek... şey, Venom! Bu sırada ise Örümcek (Venom olarak) Yeşil Cin'le sorun yaşıyor! İşler daha da kötüleşebilir mi?

Evet, Kötüleşebilir!"

Sayı 4

"Düşman oldular. Arkadaş oldular. Ev arkadaşı oldular. Birbirleri oldular.

Şimdi de... Bir Kedi ve Bir Sincapla mı yer değiştirdiler?

Neler oluyor?! Eh, ilk olarak Venom kendisiyle Örümcek'in bedenlerini değiştirmişti, şimdi de kaza sonucu bir kediyle bir sincaba çarptılar ve her şey birbirine girdi!

Neyse ki Doktor Ahtapot, Örümcek Adam'la Venom'u alıp götürdü!

...bir dakika, Ne?"

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

ferzan

Kasım 2019 - Şubat 2020 arasında 4 sayı olarak yayınlanmış bu mini serinin 4 fasikülünü de Marmara Çizgi aynı anda çıkarmış. Ben göreli birkaç gün oldu ama çoktan forumda başlığı açılmıştır diye beklemede kalmıştım, açılmamış. Bana kısmet oldu açması.  :)

Mariko Tamaki yazmış, G Gurihiru çizmiş. Eğlenceli ve çerezlik bir okuma sunacağa benziyor. Aşağıya örnek sayfa görsellerini de bırakıyorum.

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

memospinoz

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

doktor1881

BİR ARA PANİNİ ÇOCUKLARA YÖNELİK BU TÜR ÇİZGİROMANLAR YAYINLAMIŞTI

darkwood

Beta yayınlarından da çıkmış çocuklara yönelik oldukça fazla yayın var.
Marmara daha önce Küçük a x Marvel ve A-Bebekleri/X Bebekleri yayınlarını çıkarmıştı.
Özellikle fuarlarda gençlere yönelik fasiküller iyi iş yapınca,  son zamanlarda fasikül yayınları da oldukça arttı.
Darkwood Sakinleri..

Kauss

Haziran ayında İngilizce versiyonunu almıştım. Tam anlamıyla tadımlık bir hikaye. Tanıtım bülteninde yazdığı gibi ikisi ev arkadaşı oluyorlar. Tabi Venom'un ideal bir ev arkadaşı olduğu söylenemez. Daha çok Spider'ın üstünden geçinen bir ev arkadaşı görünümünde. Hikayemizde Venom, Spider'ın izni ve bilgisi olmadan vücutlarını değiştiriyor. Ardından Spider'ın eskiye dönmeye çalışması, Venom'un neden değiştirmek istediği vb. vb. gibi durumları okuyoruz. Dediğim gibi tadımlık eğlenceli bir hikaye.
Anti parantez olarak; İngilizce versiyonu normal alıştığımız İngilizce cilt versiyonlarından da boyut olarak küçük.

dayıcomics