Avatar: The Last Airbender - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 05 Kasım, 2020, 17:53:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

lemazmatik

Çok güzel haber. Bunca yıl neden basılmadığını anlayamamıştım.

memospinoz

Aang ile arkadaşları, Ateş Ulusu'yla karşı karşıya gelmeleriyle başlayan heyecan verici yeni bir macerada tekrar buluşuyor !

Ateş Ulusu kolonilerini Toprak Krallığı'ndaki evlerini terk etmeye zorlayan bir plan, Ateş Lordu Zuko ile Toprak Kralı Kuei'yi savaşın eşiğine getirmiştir. Aang'le Katara iki ulus arasında barış sağlanması için yorulmak nedir bilmeden çalışırken, Sokka da Toph'a, okulundaki öğrencileri, rakip
ateş bükücüler sınıfı karşısında kendilerini savunmaya yardım etmektedir! Aang barışı vaktinde getirmeyi başarabilecek mi, yoksa Zuko'yla olan dostluğu mahvolup, dünya yeniden savaşa mı sürüklenecek?
Eisner ödüllü ve National Book Award adayı Gene Luen Yang'ın (American Born Chinese), Avatar'ın yaratıcıları Bryan Konietzko
ve Michael Dante DiMartino ile işbirliği içinde kaleme aldığı ve çizimleri, sanat ekibi Gurihiru (Captain America: Fighting Avenger) tarafından gerçekleştirilen bu çalışma, Avatar'ın bugüne kadarki en harika macerası! Bu ihtişamlı cilt, New York Times'ın çok satanları arasında bulunan Verilen Söz'ün üç bölümünün yanı sıra, Daha önce görülmemiş çizimlerin yer aldığı kapsamlı bir eskiz defterini bir araya getiriyor.

16x24 cm, 240 sayfa

ghostrider

Ben bu serinin hepsini Türkçe olarak okudum,çok iyi bir seridir.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

yidar

Daha önce basıldı mi bu seri gerekli ilk demişti nerden okudunuz
Alıntı yapılan: ghostrider - 27 Kasım, 2020, 13:34:51
Ben bu serinin hepsini Türkçe olarak okudum,çok iyi bir seridir.

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

hasanmahmut

Alıntı yapılan: ghostrider - 27 Kasım, 2020, 15:31:00
Digital hocam

Korsan yani  :-\
İlk defa basılıyor ve hala devam ediyor Amerika'da da sanırım

darkwood

Dün elime ulaştı çizimleri oldukça kaliteli, renkli ve comics boy basılmış. Bizde daha önce basılan çocuk tarzı Avatarlar'dan oldukça farklı.
Darkwood Sakinleri..

dayıcomics

dean

Aang ve Zuko gerçeğin peşine düştükleri bir maceraya atılıyor! Verilen Söz'de anlatılan serüvenin hemen ardından gelen ve hız kesmeden devam eden bu ciltte, Eisner Ödüllü yazar Gene Luen Yang (American Born Chinese) ve çizer Gurihiru (Thor and the Warriors Four) ile Hava Bükücü'nün yaratıcıları Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko'nun yakın çalışmasıyla ortaya çıkan Arayış'ın üç bölümü de birlikte yer alıyor. Avatar: Son Hava Bükücü ve Korra Efsanesi'nin hayranları yıllardır tek bir sorunun cevabı için yanıp tutuşuyordu. Ateş Lordu Zuko'nun annesine ne oldu? Sonunda bir ipucu yakalayan Zuko, hayatının en büyük sırrını çözebilmek için Avatar Takımı'na dahil oluyor ve hiç beklenmedik bir müttefikin yardımını alıyor. Bu sürükleyici hikâye, yepyeni eskizlerle birlikte tam da Avatar hayranlarının bayılacağı bir ciltle karşınızda!

Sayfa Sayısı: 240
  Etiket Fiyatı: 66 TL

memospinoz

Kutsal topraklar kirletildiğinde, kadim ruhlar öfkelendiğinde, ve Toph babasıyla tekrar bir araya geldiğinde, Avatar takımı geçmişin hatalarını çözmek zorunda!

Avatar Aang ve arkadaşları, yüz yılı aşkın süredir kutlanmayan bir Hava Göçebesi bayramını onurlandırmak için yolculuğa çıktıklarında, Avatar Yangchen'in ruhunun gizemli bir ziyareti, Aang'i Hava Bükücüler için kutsal olan topraklarda faaliyet gösteren bir rafineriye götürür. Çok geçmeden, tehlikeli derecede güçlü kadim  bir ruhun intikam ve yıkım isteğiyle uyanmasıyla herkes tehdit altındadır.

Uçurum'un üç bölümünün birlikte yer aldığı bu ciltte, Eisner Ödüllü yazar Gene Luen Yang ve çizer Gurihiru'dan yepyeni eskizlerle birlikte bu çok satan çizgi roman serisinin  perde arkasına gireceğiz!

16x24 cm, 240 sayfa

hanac