The Mortal Instruments: City of Bones

Başlatan dean, 11 Temmuz, 2013, 00:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Cassandra Clare'in 6 kitaplık serisinin ilk kitabından uyarlanıyor film. İlk kitabını okumuştum, çerezlik modda fena değildi. Çok bir beklentim olmasada en azından keyifli bir macera olacağını umuyorum.

On beş yaşındaki Clary Fray, New York'ta Pandemonium Kulüp'e doğru yola çıktığında bir cinayete tanıklık edeceği hiç aklına gelmezdi. Hele ki, bu cinayetin daha önce hiç görmediği acayip silahlara sahip tuhaf dövmeli üç genç tarafından işleneceğini hayatta düşünemezdi! Clary, polisi arayabileceğini biliyordu fakat ceset bir anda ortadan yok olunca ve canileri Clary'den başka kimse göremediği için durumu açıklamak pek kolay olmayacaktı! Clary'nin onları görebilmesine çok şaşıran katiller kendilerini Gölgeavcıları olarak tanıtacaktı. Yani, dünyayı şeytanlardan arındırmaya ant içmiş gizli bir kabile!

Imdb :

http://www.imdb.com/title/tt1538403/

Fragmanlar :

The Mortal Instruments: City of Bones Trailer 2013 Movie - Official [HD]

The Mortal Instruments: City of Bones Official Trailer #2 (2013) - Lily Collins Movie HD

Diğer afişler :

hanac

Bak bunu pek tutmadım.

Bana 8-15 yaş grubuna hitap ediyor gibi geldi.

Harun Ça

Kitabı okumamıştım filmide vizyonda izlemediğim başka film olmadığı için gireyim dedim hanac abinin dediği gibi ergen kitleye hitap ediyor. Çok çok kötü değil ama aşk mevzularına bağlayınca beni baydı percy jackson daha iyiydi.

doktor1881

Dizisinin başladığı bu günlerde filme de bir göz atmalı ;D ;D (Ne yapalım kendim yaşlı ruhum çocuk)

kalidor

Filmi beğenmedim, yarısında kapattım zaten. 15 sene önce olsa beğenirdim ama    ;)
Crom! Ölüleri Say...

Peyami

Ben de seyretmeye başlamıştım, ama sarmamıştı. Ergen-doğaüstü türünün vasat örneklerinden diyebilirim. Açıkçası bu kadar seçenek varken dizisine de pek bakacağımı sanmıyorum.

doktor1881

Filmi izlemeye başladım 15 dk sonra kapattım.Dizinin İlk bölümünün sahneleri idi.Ama aralarında dağlar kadar fark var. Filmde oyunculuk berbat Görüntüler berbat Sonuna kadar seyredemediğim için senaryo ile karşılaştırma yapamadım Artık dizide seyrederim konuyu. ::)