Irredeemable - Düzeltilemez - Felix Koleksiyon

Başlatan hanac, 27 Şubat, 2021, 14:18:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Madem paketlemeler başladı, yakında yorum yazmak isteyenler için buraya başlık açalım.

BAHADIR

Irredeemable ön sipariş paketleri ilk parti yarın (01.03.2021) itibari ile kargolanacak...

Ön sipariş indirimimizde yarın itibari ile son bulacak...

Geçen süreç içerisinde göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten dolayı herkese bir kez daha teşekkürler...

Takipte kalın...:)

https://www.felixkoleksiyon.com/

Sosyal Medya Hesaplarımız...
https://www.instagram.com/felixkoleksiyon/
https://www.facebook.com/groups/347285546514348
https://www.facebook.com/Felix-Koleksiyon-101239395077151/
https://twitter.com/FelixKoleksiyon

Ali Murat

Niçin bazılarının kapağında ve sırtında irredeemable, bazılarında düzeltilemez yazıyor? Variant anlayışı mı?

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Ali Murat - 28 Şubat, 2021, 16:10:06
Niçin bazılarının kapağında ve sırtında irredeemable, bazılarında düzeltilemez yazıyor? Variant anlayışı mı?

Şömiz kapak da Düzeltilemez yazıyor, kapağı çıkarınca ana kapakda İrredeemable yazıyor.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dayıcomics

hellion

Paketim biraz önce kargoyla geldi. Dün kargoya verildiyse bayağı hızlı bir kargo olmuş. Gerçekten sağlam paketlemişsiniz ve kargoda hasar görme riskini epey ortadan kaldırmışsınız. İçinden çıkan posterler ve alternatif kapakların olduğu büyük boy kartlar da harika olmuş. Kitabın tamamını daha okuyamadım ama baskı, renklendirme ve çevisiriyle kusursuz görünüyor. Ellerinize sağlık. Teşekkürler.

Not: Ufak bir sorum var. Çok takıdığım bir şey değil ama sormadan edemedim. İç baskı için 25,7 x 16,8 olarak belirtilmişti. Kitabın kendisi böyle iken sayfaların olduğu kısım 24 x 16 olmuş. Daha önce omnibüs edinmediğimden bilmiyorum. Bu işin prosedürü böyle midir?

doktor1881

Benimde kitablarım az önce geldi paketleme mükemmel ne yazık ki 2 ciltten birinin 333 limitli olanın altında ezilme olmuş  O da benim kısmetim ne yapalım Bu arada hediyelere teşekkürler 11 adet ayraç 1 adet poster 32 adet kapak
Yeni ürün çıkarırsanız düşünmeden alırım

dayıcomics

2 gün önce geldi Omnibus'um. 10 numara 5 yıldız olmuş  ;D

hennessy

Ömer kardeşim büyük bir işe girmiş ama üzülerek söyleneceğim.  Kargoyu açtığım an dış şömiüz kapak köşesi burkulmuş olması beni üzdü. Bugün okumaya başladım. İlk sayfaları çevirdim tutkal yapışması beni üzdü.

Bunun dışında kağıt seçimi. İç kapak kalitesi ve yanında gelen görseller harika olmuş. Bu ilk iş evet ama daha özenli olmasını isterdim. Okumaya devam bir çok yerden çalıntı hikaye ama kalite kokuyor.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Mart, 2021, 20:59:10
Kargoyu açtığım an dış kapak köşesi burkulmuş olması beni üzdü.

Benim kitapta böyle geldi ne yazık ki.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

BAHADIR

İlk işimiz ve yanlış matbaa tercihimizden ötürü kitapta maalesef bir takım sıkıntılar yaşadığımızı defaatle dile getirdim... Matbaanın ilk sayfa ile yan kağıdın yapıştığı yerin tutkalını fazla kaçmasından ötürü alt taraftan yapıştığı ve çoğu kitapta böyle olduğu da doğru bu konuda elimizden bir şey gelmiyor maalesef...

Nightrain kargodan dolayı kitapta ezik köşe filan varsa değişimini hemen yapalım hiç sıkıntı değil... ;)

drgavsever

Sevgili Bahadır bey, ikinci işinizin bir FRANKOFON albüm olmasını canıgönülden bekleyenlerdenim.Lütfen bu arzumuzu gözardı etmeyin.Heyecanla ikinci kitap müjdenizi bekliyoruz...

pizagor

Alıntı yapılan: drgavsever - 07 Mart, 2021, 11:47:04
Sevgili Bahadır bey, ikinci işinizin bir FRANKOFON albüm olmasını canıgönülden bekleyenlerdenim.Lütfen bu arzumuzu gözardı etmeyin.Heyecanla ikinci kitap müjdenizi bekliyoruz...

Mesela Frankofon Conanlar...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rorschach1940

Irredeemable bana sıfır hasarla geldi. Kitapta bir sorun yoktu ve baskı kalitesini çok beğendim. Şahsen 2. işinizin Kill or Be Killed olmasını isterim. Zaten 20 sayılık bir iş, extralarla beraber 600 küsür sayfa ediyor. Çok basılır, çok satılır. Umarım frankofon veya fumetti'ye bulaşmadan American Comics'den devam edersiniz.

KenParker

Zevkler ve renkler dünyasından kendi rengimi söyliyeyim.

Frankafon çizgi roman dünyasının özgün kalesi. Konuları nitelikli, yazıp çizmesi boyaması uzun emek isteyen işler. Comic gibi 2,3 senaryo yazarı 3,4 çizerle gelişigüzel oluşturulmuş kurgudan ibaret değiller. Bir bilemedin iki kişinin yıllar süren emeğiyle oluşturuluyor. Yılar süren yaratım basım aşaması da bizim gibi az sayıda okurun olduğu çizgi roman piyasasına sahip ülkelerde ne yazık ki gitmiyor. Okur haklı olarak yıllarca baskı çıkmasını beklemek istemiyor. Halbuki frankafon çizgi romanın geliştiği, yenilik bulduğu, özgünlük kazandığı en büyük mecra. Baskı bir kerde bitirlecekse Omnibus yapılacaksa ftrankafon iyi bir tercihtir. Tayt giyen herolar yerine gerçek hayata dokunan insanları tercih ederim. İş bu sebepten frankafon candır diyorum. Misal Hermann'dan Jeremiah.