Star Trek: Discovery (2017)

Başlatan dean, 02 Kasım, 2015, 19:11:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:1/14 Geri dönen Discovery için her şey değişmiştir Bölüm içinde dengeler her an değişmekte zor kararlar alınmak zorunda kalıyor

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm.:1/15 (Sezon FinaLi) Savaşı kazanmak için her yol mübah mı yoksa insan olmanın erdemi mi önemli

doktor1881

Bölüm:2/1 Atılganla karşılaşma,Kaptan Pike geminin yeni kaptanı olurken esrarengiz 7 patlamanın peşinden giden gemimiz ilginç bir olayla karşılaşır

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:2/2 Patlamaları takip eden Discovery evrenin uç noktasında insanlara rastlar Bu insanların sırrı nedir

doktor1881

Bölüm:2/3 Klingon Gezegeninde işler karışmaktadır Tilly'in hayaleti ipleri iyice eline almışken,Mr Spock'un gizemi sürmektedir

doktor1881

Bölüm:2/4 Mr Spock'u arayan Discovery 100.000 yıllık bir küre karşılaşır Gemi içinde bir karmaşa sürmektedir

doktor1881

Bölüm:2/5 Mişeyal ağ üzerine kurulu olan bölüm büyük sürprizlere gebe
2.sezon Kızıl Melek teması üzerine kurulu bölümler güzel gidiyor

doktor1881

Bölüm:2/6 Kızıl Melek bu sefer Saru'nun Gezegeninde belirir yıllardır süren büyük sır ortaya çıkar
Av kim avcı kim belli olmaz

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:2/7 Kaptan Pike zaman yarığında büyük sorun yaşarken, Burnham kardeşi Spock peşinde yolculuğu sona yaklaşır

doktor1881

Bölüm:2/8 Burnham Spock'u iyileştirmek için yasak gezegen Talos'a götürür Yıllar önceki orjinal Star Trek'deki bir bölümle bağlantılı

Mrtekin

Alıntı yapılan: doktor1881 - 07 Ekim, 2020, 14:22:23
Covid hastalığı nedeniyle evde yattığım şu günlerde Netflix'den Star Trek: Discovery 9 bölümü tekrar arka arkaya seyrettim Bazı bölümleri hiç anımsayamadım Ama bazıları aklımdan çıkmamış Dizi her bölüm üzerine koyup ilerlemiş Çocukluk yıllarımının dizisinin kredisi bende sınırsız
9.Bölüm sonunda ortaya çıkan 3 tane sır sezon finalinde(Yanılmışım sezon 10 bölüm değil 15 bölümmüş) bakalım yanıt bulabilecek mi

Erol Ağabey, çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.
They drew first blood...

hanac

Erol abi geçmiş olsun, inşallah çabucak atlatırsın.

Nightrain

Ben atlattım, inşallah siz de atlatırsınız.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

SEVGİLİ DOSTUM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.

Nemo

Alıntı yapılan: doktor1881 - 07 Ekim, 2020, 14:22:23
Covid hastalığı nedeniyle evde yattığım şu günlerde Netflix'den Star Trek: Discovery 9 bölümü tekrar arka arkaya seyrettim Bazı bölümleri hiç anımsayamadım Ama bazıları aklımdan çıkmamış Dizi her bölüm üzerine koyup ilerlemiş Çocukluk yıllarımının dizisinin kredisi bende sınırsız
9.Bölüm sonunda ortaya çıkan 3 tane sır sezon finalinde(Yanılmışım sezon 10 bölüm değil 15 bölümmüş) bakalım yanıt bulabilecek mi

Gecmis olsun dileklerimle.
Özel Alfa Ajanı