Star Trek: Discovery (2017)

Başlatan dean, 02 Kasım, 2015, 19:11:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bütün içten dilekleriniz için teşekkürler Hastalığı hastane acile getirilen nefes darlığı olan  hastaya müdahele ettikten sonra muhtemelen kaptım İştahsızlık ve halsizlik dışında bir şikayetim olmadı 8 gün evde yattım sonra tomografide zatürre geliştiği görülünce hastaneye yattım 5 gün yoğun ilaç tedavisi görüp eve çıktım bu sürede 15 kilo kaybetmişim daha sonra 2 haftada evde yattıktan sonra bu pazartesi işe başladım Diziyi seyretmeye başlama dönemim hastaneden çıktığım son 2 haftaya rastlar İlk yarıda hiç bir şey yapmaya gücüm yoktu Bunları hastalık tecrübemi arkadaşlar öğrensin diye yazdım Ben hafif geçirmeme rağmen bunları yaşadım artık gerisini düşünün Dikkat edelim arkadaşlar Birde iyileştikten sonra pıhtı atma riski var öldürücü Ben 20 tane kan sulandırıcı iğne (Clexane) yedim

bayram1944

Doktor 1881 e çok çok geçmiş olsun diyorum ve acil şifalar diliyorum.

tunaorhun

V

"İstemem,eksik olsun.."

ZGeralt

pizagor

Geçmişler olsun sevgili doktorumuz, umarım bir kez daha vurmaz. İnsan geçirdim artık kurtuldum da diyemiyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

seastar1000

Erol bey geçmiş olsun diyorum kendinize iyi bakın selamlar

ferzan

Hem doktor1881 Bey 'e, hem de Nightrain 'e büyük geçmiş olsun. Epeydir dizi izlemediğim için, ilgimi de bir parça yitirdiğim için forumdaki dizi başlıklarına da girmiyordum. Şimdi girince daha yeni gördüm. Her ikinize de gelmiş geçmiş olsun, acil şifalar olsun.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nomad

Üstadım büyük geçmiş olsun.

Pulluk

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Tüm dostlara selam ve saygılarımla teşekkür ediyorum Ama arkadaşlar şu an durum hayal edemeyeceğiniz kadar kötü

darkwood

Çok geçmiş olsun, acil şifalar..
Darkwood Sakinleri..

dean

Dizi beşinci sezon onayını aldı.

Pulluk

4. Sezonu itibariyle 2 bölüm izleyip bıraktım diziyi. Zaten son sezonun IMDB'de  bölüm puanları yerlerde geziniyor. Enterprise vaktiyle 4. Sezonun sonunda yayından kaldırılırken buna 5. Sezon onayı verilmesi çok ilginç.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!