Black Books

Başlatan alan ford, 13 Ocak, 2013, 13:48:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Üç sene önce kadar ilk sezonunu seyredip devamını bulamadığım Black Books'u sonunda bitirdim. Hepi topu 3 sezon 18 bölüm süren ; Dylan Moran'ın yazıp başrolünde oynadığı harika bir İngiliz kara komedisi. Seyrederken bazen koltuktan düştüğüm oldu( ciddiyim)  Black Books adında bir kitapçı işleten Bernard Black , yardımcısı Manny ve komşusu Fran arasında geçen dört dörtlük bir dizi. Israrla , şiddeetle vs. vs. tavsiye ederim , hepi topu 18 bölüm.

imdb : 8.7 ( bence düşük ;))

Jenerik müziğide Tom Waits'tenmiş. Televizyola arası pek iyi olmayan üstadın şarkısını verdiği bir diğer dizi de The Wire.  ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

V

Saklı bir hazineymiş bu dizi.1. sezon bitirdim bile.. :)

Tanıtım için teşekkürler Doğa..
"İstemem,eksik olsun.."

pukay

Bu diziyi seven arkadaşları şiddetle the ıt crowd'u tavsiye ediyorum,
keza aynı abimizin elinden çıkmıştır oda.

alan ford

The it Crowd'un ilk sezonunu devirdim. Özellikle Uzay Yolu fantazisi muhteşemdi.  :D

hemen sonrası editi : 1. sezonu seyrediyorum diye 4. sezonun finalini seyretmişim. Nöbet kafası ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

V

Ben ilk sezonu bitirdim.2. sezonu yarıladım.10 numara komedi..
"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

O zaman ben de bir pas atayim, It Crowd'da oynayan Richard  Ayoade abimizin gözuktugu bir baska dizi olan Garth Marenghi's Darkplace. 80'li yillarin dizileri ile dalga gecen muhtesem bir seri. Kisa bir seri, 6 bölum 25'er dakika.

http://www.youtube.com/watch?v=zpdgEv9us5A

not: daha önce tanitmis olabilirim bu diziyi forumda, net hatirlamiyorum.

tommikser

İlk sezon bitti ve gerçekten enfes bir dizi.Doğa abi iyi ki tanıtmışsın.Hele şarap bölümü adamı gülme krizine sokuyor.İkinci sezonunda yarısındayım.O kadar tadındaki konu,süre insan izlerken ne kadar çabuk bitti diyor.

Emre yeni dizi verdin ya şimdi yakında ona da başlarım ;D

V

It Crowd'daki Moss karakteri inanılmaz matrak. ;D
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Adamlar sadece 18 bölüm çekerek işi tadında bırakmışlar.

2000 yılında 6 bölüm, 2002 yılında 6 bölüm ve 2004 yılında 6 bölüm.

23-25 dakikalık bölümler hemen bitiveriyor.

Çok eğlenceli bir dizi, eski usül mizahı sevenlere.

Ahmet Oktay

Bugün ne izlesem diye arşive bakarken bu diziye başladım. İlk 2 bölümü izledim bile, ilaç gibi geldi. Özellikle ilk bölüme bayağı güldüm. 20-25 dakika su gibi akıp gidiyor. Tek sorun bölüm sayısının az olması. Kendimi frenleyip çabucak bitirmemem lazım. Güzel bir komedi arayanlara tavsiye ederim.