Man Seeking Woman

Başlatan Ahmet Oktay, 20 Mart, 2015, 21:43:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Peyami Bey açıklama ve bilgilerinize teşekkürler.İlk fırsatta bahsettiğiniz dizilere bir göz atacağım. Yalnız dizi meselesi bir zevk meselesi. Kişiden kişiye değiştiği gibi,kendi içimizde yaş ve ruh durumuna göre de değişmektedir Ayrıca bazı diziler çok kötü başlayıp sonradan fırtına gibi oluyorlar.Örneğine bizzat çok rastladım.Yalnız bu Amerikan tarzı  komedi dizilerini bazen sevmeme rağmen espirileri çoğu zaman anlamıyorum bile

Peyami

Alıntı yapılan: doktor1881 - 09 Ocak, 2016, 18:45:04
Yalnız dizi meselesi bir zevk meselesi. Kişiden kişiye değiştiği gibi,kendi içimizde yaş ve ruh durumuna göre de değişmektedir Ayrıca bazı diziler çok kötü başlayıp sonradan fırtına gibi oluyorlar.

Katılıyorum. boşuna dememişler: "De gustibus et coloribus non disputandum"

doktor1881

Bölüm:2  Bölüm Şeytan filmine gönderme ile başlıyor daha sonra Josh'un Laura'ya atacağı mesajın  içeriği nasıl olacak kaosu ile sürüyor
Bölüm değişik göndermelerle güzel sürdü

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:3 Bölüm başında Josh'un masturbasyon sahnesi var (Harika olmuş)
Daha sora Mike'nin yardımıyla Josh kız ayarlamaya çalışıyor.Kullanılan yöntem:Dönen göz numarası :D :D
Bölümün son 6 dksı ''Aletini arama'' sahnesi  mükemmel
3. bölüm ilk 2 bölüme göre bir tık yukarıda
Peyami bey bir bakın daha sonra fikrinizi alırız ???

Bölüm Notu:8.5/10

Peyami

Dün akşam, aslında gece demek lazım, Strain dizisine başladım. Bir sardı ki sormayın. Arka arkaya sabaha kadar 3 bölüm devirdim.  :) Tam benlik çıktı doğrusu. Zaman olunca ilgili konuya bir şeyler yazmak istiyorum. Gece seyretmek de ayrı gerilim yapıyor bu arada, seyretmeyenlere tavsiye ederim.
Alıntı yapılan: doktor1881 - 10 Ocak, 2016, 19:35:35
Peyami bey bir bakın daha sonra fikrinizi alırız ???

Aslında bu MSW'ın dördüncü bölümüne bakacaktım ama madem tavsiye ediyorsunuz fırsat olduğunda 3'e bir göz atayım o zaman Doktor bey. 

V

Strain beni de hemen sardı.B movie tadı var dizide. Sezonları ardarda bitirmiştim Peyami..
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

Bölüm:4  (6-7 dk lık) mükemmel bir başlangıç (Dr. Who'yu anımsattı.)
Ondan sonra da olayların gidişi eğlenceli

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Sitemizin geri gelmesine çok sevindim 11 saattir yok (Hacklendimi)

Bölüm:5 Absurd dizimiz Zeus ve meclisi ile başladı.Oğlu Cubid'in attığı ok Josh'un başına iş açar (Dostlar başına)
Josh'un Japonya'dan misafiri var (Düşmanım başına ;D)

doktor1881

Bölüm:6  Bu dizinin absurdluğu beni güldürüyor.Yine çok iyi bölüm başlangıçı yapmışlar.
Josh'u zavallı biri ''Bahtsız Bedevi'' diye tanımlamıştım.Sözümü geri alıyorum. Son bölümlerde bayağı hızlı :-* :-*
Bu bölümü bizdeki bir deyim ile açıklayayım'  '' Dimyat'a pirinçe giderken, evdeki bulgurdan olmak''

doktor1881

Bölüm:7 Bunalımlı adamımız Josh ve arkadaşı Mike Cehennem'de düğüne davetliler

Bölüm:7/10

Ahmet Oktay

Bu haftaki bölümü beğenmedim, dizinin en kötü bölümü olabilir.

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 14 Ocak, 2016, 22:50:50
Bu haftaki bölümü beğenmedim, dizinin en kötü bölümü olabilir.
Sana daha yetişemedim Ahmet.Herhalde 2. sezondaki bölümden bahsediyorsun ???

Bölüm:1/8 Bu bölümde kız-erkek ilişkileri  ve ayrıca kanka olayını mükemmel şekilde anlatmışlar ;D ;D

Bölüm Notu:9/10

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 15 Ocak, 2016, 22:16:08
Sana daha yetişemedim Ahmet.Herhalde 2. sezondaki bölümden bahsediyorsun ???

Evet, 2. sezon 2. bölümle ilgili yazdım o yorumu :)

Ahmet Oktay

2x3 : Geçen haftaki bölümden daha iyiydi bence, tabi yine dibine kadar absürd :)

doktor1881

Bölüm:1/9 Bu bölüm abla Liz ile mükemmel erkeğin peşindeyiz. (Bu arada kesinlikle mükemmel erkek değilim ::))
Absurd dizinin komik absurdlukleri bu bölümde iyi işlenmiş

Pazar gününün 3. dizisi olarak bölümden keyif alarak izledim.Siteye bakarken o kadar çok seyredecek bölüm varki hepsi beni seyret diye bağırıyor

Bölüm Notu:8/10