The Shannara Chronicles (2016)

Başlatan doktor1881, 27 Aralık, 2015, 16:13:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Tür: Fantezi, bilimkurgu
Çıkış Tarihi: 5 Ocak 2016
Demon'u iblislerin karanlık güçlerinden ve kötülüklerinden koruyan "Ellcyrs" adı verilen ağaç ölmektedir. Ağacın ölmesi ile birlikte koruyucu kapı açılacak, dünya kötülüklere ve karanlıklara teslim olacaktır. Ağacı yeniden diriltmek için sihirli kilidin bulunması gerekmektedir. Yalnızca ağaç tarafından seçilmiş özel kişiler ağaçla konuşabilmektedir. Tüm seçilmişler teker teker ölmeye başlamış geriye sadece bir kişi kalmıştır. Kral Eventine'in (John Rhys-Davies) torunu Prenses Amberle Elessedil (Poppy Drayton). Prenses Amberle ağaç tarafından seçildiğinde bu durumdan korkarak krallıktan kaçmış ve kırsallarda tek başına bir yaşam sürmeye başlamıştır. Yaşayan en güçlü "Druid" Allanon (Manu Bennett) kral tarafından Amberle'yi bulmakla görevlendirilir. Allanon Amberle'yi ikna ederek krallığa geri getirir. Çok yakında karanlık güçler serbest kalacağı için Elf'lerin yardıma ihtiyacı vardır. Allanon Elf'lere yardım etmeye karar verir ve Amberle'yi koruması için Elf-insan karışımı Will Ohmsford'u (Austin Butler) görevlendirir

alan ford

Druid Allanon'u da göreceğiz demek beyaz ekranda.  Seriyi çok sevmememe rağmen izlerim. Serinin en sevdiğim karakterlerinden olan Garet Jax'ın dövüş koreografilerini çok merak ediyorum. Ama seriye uygun çekerlerse anca üçüncü sezonda görürüz kendisini.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

doktor1881

Bölüm:1 (GünceL) MTV tarafından yayınlanan dizinin bölümleri peşpeşe internete düşmeye başladı Manu Bennet yine rolunun hakkını veriyor
İlk bölüm giriş için doyurucuydu.Fantastik zaten sevdiğim bir tür İnşallah devamıda iyi olur

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:2 (Güncel) Elf ülkesi çıkan 2 şeytanla zor durumda.Diğer şeytanlar çıkarsa olacağı tahmin bile edemiyorum ;D
Konu çok güzel ilerliyor

Bölüm:8/10

tommikser

İlk bölüm gerçekten güzeldi.Hocam siz nereden izliyorsunuz?Daha ikinci bölümün altyazısı çıkmamış görünüyorda.

doktor1881

Online dizi co   da ilk 4 bölüm var ben şu an 3.bölüm deyim

doktor1881

Bölüm:3 (Güncel) Elf dünyasının kaderi Prenses ve Will'in omuzlarında.Macera tam gaz

Bölüm:8/10

doktor1881

Bölüm:4 (Güncel) Şekil değiştiren Şeytan işleri zorlaştırıyor. Eritreia bu bölüme damga vuruyor
Harika manzaralar eşliğinde heyecan sürüyor. ;D ;D ;D

doktor1881

Bölüm:5 (Güncel) Mtv nin dizisi güzel bir tempoda gidiyor.Bölümün son 10 dk sında tempo doruğa çıkıyor.
Fantastik edebiyatın önde gelen eserinden uygulanan dizi kitabının bir tık altında olmasına rağmen beni tatmin ediyor

doktor1881

bölüm:6 (GünceL) Görsel şölen şeklinde geçen bölüm sonlara doğru şok eden olaylarla yine hakkını veriyor

doktor1881

Bölüm:7 (GünceL) Elf avcılarının bulunduğu bölümde tempo iyiydi.
Gıcık olduğum salak Prens de gitti ;D
Konu iyiden iyiye dallanıyor , büyük savaş başlasa da heyacan artsın

Bölüm Notu:8/1o

battlehammer

iki bölüm izledim ama devam edemeyeceğim sanırım. Gerçekten çok kötü oyunculuklar. Kahveden adam toplasam daha iyi elf olur.

doktor1881

Bölüm:8 (GünceL) Eretria esir olarak Ütopia'ya getirilir ve güzelliği ile kısa sürede şefin kalbini kazanır ama.....

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:9 (GünceL) Dizinin en heyecanlı bölümüydü.Sarayda darbe, Prenses ve ekibinin başına gelenler
Haftaya büyük savaş başlayacak gibi

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Sezon finali 1 Mart'ta yayınlanacak yapımın yönetmenlerinden gelen açıklamalarda "Elf taşları ile ilerleyen hikaye oldukça güzel devam ediyor. Herkesi şaşırtacak bir sezon finali bizi bekliyor ve ilk sezonun kapanışı, yeni sezonun başlangıcı olacak" açıklamalarında bulundu.

The Shannara Chronicles 2.sezon onayı aldı açıklaması resmi olarak kanal tarafından yapılmasa da dizinin 3 önemli yapımcısı 2. sezon hakkında bilgiler veren açıklamalar yaparak dizinin devam edeceği sinyallerini verdi. Ayrıca reyting oranlarını incelediğimizde MTV diziyi iptal etmesi söz konusu olmayacaktır