Bir Hayalim Var Ya Siz Ne Dersiniz?

Başlatan tommikser, 17 Haziran, 2010, 17:22:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: rumar80 - 31 Ocak, 2013, 14:41:26
  Scalped bu ülkede o çizmlerle YAYINLANMAZ!!!

Sizi gidi EsseGesseciler siziiii ;D

Haklısın ve haklıyım Umar. Grand Dük'ün çizimlerine bile kötü diye mesajlar yazılmışken. Ağzım açık okudum, sustum valla billa.
Hayal kurmaya para istemiyorlar.

tommikser

Ben  esenşıl bişey istiyorum.Bunun hayalini kuruyorum.Mesala Esenşıl THOR yayınlansın arkadaş.Hayal kurmak bedava nasılsa  ;D ;D ;D

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 31 Ocak, 2013, 15:12:55
Mesela Esenşıl THOR yayınlansın arkadaş.Hayal kurmak bedava nasılsa  ;D ;D ;D

Bak güzel fikir, ben de Esenşil Thor'u okurum.

Alfa'nın bıraktığı yerden devam etsin ama.

Umar'ın tanıttığı 60 lı yıllar yayınlanmasın.

Hayal işte.  :)

tommikser

Hakikatten Hanac abim. Bir delikanlı çıksa deseki Esenşıl Thor'u aldım. Yayınlayacağım yakında dese yihuuu diye bağırırım.

Ama ilk sayıdan yayınlamasınlar. Çizimler ve konular fena. 4. veya 5. ciltten başlasınlar. Hatta alfanın başladığı yerden olabilir.

Güzel hayalmiş valla. Keşke birisi yayınlasa...

rumar80

Yayınlansın yayınlanmasına da Essential Thor 4'ün ortasında Alfa maceraları başlıyor ve 6'nın hemen hemen sonuna kadar devam ediyor. Yani kısaca bu essentiallar Alfaların toparlanıp yeniden basılmış hali olur.

HacıGeraltEmmi

Bence sizinki olabilir hayaller. Sene olmuş 2013, Zambula, Git Taylor bile yayınlanıyorken Tor haydi haydi yayınlanır. ;D ;D :D 8) ;)
Ama öyle alfa sonrası filan değil, teee en başından sıraya koyup yayınlansın ;D Kesmez bizi gayrısı. Fena hayallerim var bugün.

rumar80

Aslında ben de Thor'u ilk sayıdan okumak isterim (ki essentiallar'ı bende var) Kirby'nin çizimleri o kadar da zavallı değil.
   Keza Fantastic dörtlü, vs de ilk sayıdan essential olarak yayınlansa güzel olur ama bizim en çok bildiğimiz, en popüler olan X-men ve Wolverine'in akibeti önümüzdeyken....

rumar80

Bu arada Essential Spider Man ne oldu? Haberi olan var mı?  ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 31 Ocak, 2013, 15:26:29
Bence sizinki olabilir hayaller. Sene olmuş 2013, Zambula, Git Taylor bile yayınlanıyorken Tor haydi haydi yayınlanır. ;D ;D :D 8) ;)
Ama öyle alfa sonrası filan değil, teee en başından sıraya koyup yayınlansın ;D Kesmez bizi gayrısı. Fena hayallerim var bugün.
2045 yılında 2013 yılının çizgi romanları keşfedilip yayınlanır hiç merak etmeyin... ;D ;D ;D

connyapku

Essential Fantastic dortlu,orumcek adam ve Thor bu uc serinin ilk sayidan Kirby cizimleri ile yayinlanmasini cok istiyorum.Fantastic dortlunun ilk sayisi cizimleri ile harika.Bu kahramanlarin ve dusmanlarinin ilk nasil ortaya ciktigini gorup okumak ayri bir keyif olur bence  :).

darkwood

Dünyada çıkan bütün sevdiğimiz çizgiromanların birebir ülkemizdede aynı anda yayınlanması çok güzel olurdu.
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Eh ben de zamanın da az yazmadım, Essentialler yayınlansın diye. Gerekli Şeyler ağzımıza bir parmak bal çaldı gerisi de yalan oldu. Ne yalan söyleyeyim Gerekli' ye kırgın ve kızgınım. Ha adamların umurunda mı değil tabii. Neyse her zaman olduğu gibi Essentiall istemeye devam hem de hepsinden ve ilk sayıdan...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Essentialleri istememek gibi bir istek olamaz zaten. Essentialleri herkes bekliyor. Ama bir delikanlıda çıkıp şu tarihte raflarda diyemiyor. Ne biçim bir piyasa bu çizgi roman piyasası anlayabilmiş değilim. Herkes birbirinin ayağının altına muz kabuğu atmaya öyle meraklı ki.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 31 Ocak, 2013, 21:34:31
Essentialleri istememek gibi bir istek olamaz zaten. Essentialleri herkes bekliyor. Ama bir delikanlıda çıkıp şu tarihte raflarda diyemiyor. Ne biçim bir piyasa bu çizgi roman piyasası anlayabilmiş değilim. Herkes birbirinin ayağının altına muz kabuğu atmaya öyle meraklı ki.

Sami Ağabey ben çok net İSTEMİYORUM... Mevcut yayınlananların bu düzensizliğiyle, bu fiyatlarıyla benim için güvenli liman cillop gibi orijinalleridir...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 31 Ocak, 2013, 21:41:12
Sami Ağabey ben çok net İSTEMİYORUM... Mevcut yayınlananların bu düzensizliğiyle, bu fiyatlarıyla benim için güvenli liman cillop gibi orijinalleridir...
Zaten ingilizce bilenler için orjinaller biçilmiş kaftan.ya bilmeyenler ne yapsın... ??? ::) :D