Sicario

Başlatan emre ozdamarlar, 15 Ocak, 2016, 21:04:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Forumda daha önce bahsi gectiyse aradim ama bulamadim. Daha önce Prisoners filminden tanidigim Denis Villeneuve'nin yeni filmini izledim.

2015 yapimi Meksika kartelleri uzerine bir film, 3 de Oscar adayligi var, bi tanesi sinematografi alaninda ki gercekten görsel olarak cok guclu bir film. Göruntu yönetmeni Roger Deakins daha önce Coen'lerin pek cok filminde calismis.

Film uzerine fazla konusmak gereksiz, hikaye hizli basliyor, filmin ilk 40 dk.sini nefessiz izledim sayilir, ondn sonra biraz yavasliyor, ama yine de gucunden birsey kaybetmiyor. Finali ise muazzam.

Oyunculuklari begendim, Benicio Del Toro zaten destan yazmis, Emily Blunt rolunun hakkini veriyor (senaryodaki cok hafif gereksiz aksak kisimlar yuzunden kendisine uyuz olmak mumkun ama bunu haketmiyor), Josh Brolin ise pislik CIA ajani rolunde parlamis resmen. Bu sene Punisher olarak karsimiza cikacak Jon Bernthal da kisa ama önemli bir noktada filme dahil oluyor.

Bu haftasonu zimba gibi bir polisiye izlemek isteyen olursa bu filme bi göz atsin.
https://www.youtube.com/watch?v=84nPwLKNvBo

doktor1881

Sağol Emre biraz diziye ara verip hafta sonu bu aksiyon dolu filmi izleyeceğim

V

Del Toro çok iyiydi. .
"İstemem,eksik olsun.."