Sherlock Holmes and the Case of the Silk Stocking

Başlatan hennessy, 24 Haziran, 2011, 18:52:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

bu akşam saat 23:00 de cnbc-e de kaçırmayın derim ben bilmem kaçıncı kez izleyeceğim :)

http://www.imdb.com/title/tt0429032/

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Hayal Kahvem

hennessy

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 24 Haziran, 2011, 18:59:13

Heyy! Güzel haber Hennessy, seyretmeli  ;)

Kesinlikle en iyi Holmes yorumlarından birini göreceksiniz

Hayal Kahvem

Çok severim Sherlock Holmes filmlerini... Bir yazım vardı bilmem okumuş muydunuz? Altın Madalyon'a da yazmıştım.
Haber verdiğiniz için teşekkür ederim. :)

http://hayalkahvem.blogspot.com/2010/12/yeni-sherlock-holmes-olur-da-yeni.html

hennessy

Julia için yazdığım taslağın ilk satırlarını o zaman bende yazayım süprüz ama :)

Bir şapka düşünün bir karakteri öne çıkaran bir türk terliği düşünün o detay olmadan diziler çekilemeyen bir pipo düşününki lüle taşından olmadığı zaman değeri kalmayan bazen çekilmez olan bazen ise oturduğu evin merdivenlerinin sayısına dikkat eden ve en yakın arkadaşını her daim mat etmesini seven ve hayatında bir kadına tutulan ve o kadın tarafından her seferinde kandırılan tek rakibinin Professor Moriaty olduğunu söyleyen adam Sherlock Holmes......

hennessy

Dr.Watson : Lord kibar birine benziyor
Holmes : Karın deşen jack'ın fransızcası olsaydı oda kibar biri olurdu işte benim Holmes im bu :)

hennessy

Güzel bir uyarlamaydı Watson u biraz öne çıkarsalarda beğendiğim bir bölümdü BBC mükemmel yapıyor bu işi Holmes güzel oturmuştu ama yüz kötü idi birgün sarı odanın esrarını yaparsa bbc yi dünyanın en büyük kanalı ilan edeceğim ogün bende bu dünyadan gözlerim açık gitmeyeceğim :)