Indiana Jones and the Dial of Destiny

Başlatan dean, 15 Nisan, 2021, 19:47:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Yeni Indiana Jones filminin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Filmin yönetmen koltuğunda Logan filminin yıldız yönetmeni James Mangold oturuyor. Harrison Ford ikonik rolüne geri dönüyor. Filmin kadın başrol oyuncusu ise Fleabag dizisinden hatırlayacağımız Phoebe Waller-Bridge oldu. Mads Mikkelsen'de beşinci filmin kadrosunda olacak. Indiana Jones 5, 29 Temmuz 2022'de vizyonda.

DAMPYR

Indiana Jones filmleri çok güzel oluyo bu güzel haber ama  Harrisan Ford çok yaşlandı aksiyon rolleri için oğlu yada kızı rolünde bi senaryo yazılsa çok güzel olur

dean

Dördüncü film Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull'da aslında Indiana Jones'un oğluyla tanışmıştık. Ama film ilk üç filme göre son derece zayıf bir filmdi. Jones'un oğlu Mutt'ı canlandıran Shia LaBeouf'da sevilmemişti. O konseptin devamı gelmedi.

Indiana Jones döneminin özelliklerini çok taşıyan bir hikaye. Bence en büyük problem hikayenin geçtiği yılların günümüze yaklaşması ile ortaya çıkıyor. 30'lu ve 40'lı yıllar Indiana Jones için kemik hikayenin oluşmasının sağlayan dönemler. Indiana yaşlandıkça hikayede ilerlemek zorunda kalıyor. Böylece hikaye kendisini özel kılan zaman aralığını kaybediyor. Indiana Jones'un reboot'lanması gerektiğini düşünüyorum.

aa

Ne olursa olsun merakla bekliyorum ve izleyeceğim. İnsana 2 saat her şeyi unutturuyor bu seri.
Esse Gesse Hayranı...

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 15 Nisan, 2021, 20:16:01
  Dördüncü film Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull'da aslında Indiana Jones'un oğluyla tanışmıştık. Ama film ilk üç filme göre son derece zayıf bir filmdi. Jones'un oğlu Mutt'ı canlandıran Shia LaBeouf'da sevilmemişti. O konseptin devamı gelmedi.

Indiana Jones döneminin özelliklerini çok taşıyan bir hikaye. Bence en büyük problem hikayenin geçtiği yılların günümüze yaklaşması ile ortaya çıkıyor. 30'lu ve 40'lı yıllar Indiana Jones için kemik hikayenin oluşmasının sağlayan dönemler. Indiana yaşlandıkça hikayede ilerlemek zorunda kalıyor. Böylece hikaye kendisini özel kılan zaman aralığını kaybediyor. Indiana Jones'un reboot'lanması gerektiğini düşünüyorum.

Ben de sıfırlanması gerektiğini düşünüyorum. Bir ara Chris Pine'ın adı geçiyordu. Ki yakışır. İnşallah bu filmden sonra sıfırlarlar. Olması devir teslim yapılsın. Harrison Ford'daki inadı anlamıyorum. Kaç yaşına gelmişsin, hâlâ "ben oynayacağım" demekte ne bileyim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

can amca

90'lı yılların başında "Indiana Jones - Fate of Atlantis" oyununu oynamıştım, Dark Horse çizgi romanını da çıkarmıştı. Senaryo çok hoşuma gitmişti. Keşke onu filme çekseler.

Nightrain

Film 11 ay ileri tarihe ertelendi. Moralim bozuldu. Filmi yeniden mi çekeceksiniz... Yuh be kardeşim!

dean

Film 30 Haziran 2023'te vizyona girecek.

dean

Nightrain

Fragmana BAYILDIM. Umarım filmde böyle muhteşem olur. Müziği her duyduğumda tüylerim diken diken oluyor. Bir ara eski filmleri yeniden izlemek şart oldu (4.filmde dahil!).

hanac

aa

Esse Gesse Hayranı...

Zeljko

Fragmandan 1. ve 3. filmin vibe'ını aldim inşallah kelek çıkmaz
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan