BATMAN'İ İSTİYORUZ..

Başlatan V, 30 Haziran, 2010, 23:15:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Dönermis geriye,
Nereye birakirsan birak,
"Pisi pisi " sevdalar.
Sürtünür,
"Mir mir" cilve yapar,
Koynunda demlenirmis,
"Arsiz patiler"

-JDS-

"İstemem,eksik olsun.."

V

Alingan yakarislarla süzdü beni,
Körkütük,yalinayak bir tebessümle.
"Kis kis" güldü,
Minik adimlarla kaçti.
Bütün acilara inat
"Ruj tadinda" öptü..

-JDS-

"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

evet istiyoruz.arada derede kalan ne kadar sayi varsa yayinlansin adam akilli yayinlansin alalim örümcek adam gibi olduktan sonra neden almayalim.Batman i seviyoruz vede bekliyor isyan ediyoruz.

pizagor

Batman'i israrla istememizin onüçüncü sebebi...

Gotham By Gaslight...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

Oynasmadan henüz,
Canimin çektigi sularda,
Koynumda basilmis
Yalnizligim..

-JDS-

"İstemem,eksik olsun.."

V

Ölümle el ele,
Dil dile.
Bir yürek ki;
Kafeste..

-JDS-

"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Sevgili Judas "Batman'i Istiyoruz" konu basligimizda hergün koydugun ilginç Batman resimleri ile alintiladigin veya yazdigin dizeler veya haikular mi bilmiyorum keyifle okuyoruz.  Bir baslik  hergün ancak bu sekilde yasatilabilirdi. Sahsen tesekkürler.

Crom! Ölüleri Say...

tommikser

valla bu sayfaya baka baka bak batman hastasi oldum.Çiksada rahatlasam durumundayim.Bi konu bu kadar mi lgi çekici yapilir eline saglik :)

tommikser

gecenin karanliginda yalnizsan bir basina

tommikser

tommikser

gerçekliginden korkma korkan ruhunun

V

Alıntı yapılan: kalidor - 04 Ağustos, 2010, 10:48:13
Sevgili Judas "Batman'i Istiyoruz" konu basligimizda hergün koydugun ilginç Batman resimleri ile alintiladigin veya yazdigin dizeler veya haikular mi bilmiyorum keyifle okuyoruz.  Bir baslik  hergün ancak bu sekilde yasatilabilirdi. Sahsen tesekkürler.

Sevgili Kalidor "tarzlarimiz" biribirine yakin,mekanlarimiz yakin olsaydi eminim seninle siki dost olurduk.Alinti dizelerin sahiplerini
belirtiyorum.Diger dizeler bana ait ve bazilarini uzun yillar önce yazmistim.Begendigine sevindim.Bir kaç siir kitabini dolduracak siirim
mevcut.Uygun bulduklarimi yaziyorum sadece.Uzun zamandir bir seyler yazamiyordum ve su anda tek mesgalem "Altin Madalyon" bana
bu firsati verdi.Begenenler varsa,tabiki yazmaya devam ederim... ;)

Alıntı yapılan: gunessemerci - 04 Ağustos, 2010, 11:25:24
valla bu sayfaya baka baka bak batman hastasi oldum.Çiksada rahatlasam durumundayim.Bi konu bu kadar mi lgi çekici yapilir eline saglik :)

Çocukluktan beri esnafiz biraz da ondan.Ilgi,dikkat nasil çekilir,insanlarin gönlü nasil yapilir az-çok biliyoruz yani? ;D
"İstemem,eksik olsun.."

Lami Tiryaki

Engin düsündüm de senin bu basliktaki resim+dizelerin hani güzel bir albüm olacak cinsten seyler. Ne güzel olurdu pin uplarin uygun yerlerine konulmus bu dizeler... Eline klavyene aklina saglik dostum kampanyanin ardindayiz.

Selamlar
Lami

hanac

Cahilligim belli olmasin diye sormamistim JDS kim diye.

Ünlü bir sairin veya yazarin adlarinin ve soyadinin kisaltmasi zannettim.

Megerse bizim Engin imis, JDS=Judas

Gözden kaçirmisim iste.

Tebrikler dostum.

V

Alıntı yapılan: Lami Tiryaki - 04 Ağustos, 2010, 22:32:30
Engin düsündüm de senin bu basliktaki resim+dizelerin hani güzel bir albüm olacak cinsten seyler. Ne güzel olurdu pin uplarin uygun yerlerine konulmus bu dizeler... Eline klavyene aklina saglik dostum kampanyanin ardindayiz.

Selamlar
Lami

Baslangiçta sadece resim ve düz yazi koymayi düsündüm.Sonra dizelerle anlatmak daha bir cazip göründü.
Kara Sövalye'ye de yakisiyor hani dizeler.Sevgili Özgür'ün de hakkini yemeyelim.O'da hemen hergün destek
veriyor.Katilan,destek veren herkese tesekkürler...
"İstemem,eksik olsun.."