Tom Braks - HOZ Comics

Başlatan darkwood, 30 Haziran, 2010, 22:30:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

aa

En kısa zamanda alacağım. Teşekkürler HOZ.
Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 27 Eylül, 2011, 10:50:26
7. sayının kapağı

Arkadaşlar Tombraks 7 çıktı çıkmasına da bir şey dikkatimi çekti idefixte sayının içindeki maceraları yanlışmı yazmışlar yoksa ben mi öyle görüyorum? Maceralar sayı 6 ile aynı....... :o buyrun burdan yakın olmuş bu: ;D ;D ;D

Tombraks Sayı: 6
Orjinal isim: Alan Mistero
Esse Gesse
Hoz Yayınları / Çizgi Roman Dizisi

Etiket Fiyatı   : 24,00 TL (KDV Dahil)
idefix Fiyatı    : 18,89 TL + KDV
  20,40 TL (KDV Dahil)
Stokta

1,41 TL'den başlayan taksitler için tıklayın

+ Favori Yazarlarıma Ekle
+ Favori Yayınevlerime Ekle
+ Favori listeme ekle

İçindekiler;

- Ölüm Geçidi

- Nehir Korsanları

- Timsah Çetesi

- Bataklıktaki Esrar

- Korkunç İntikam

Tom Braks Sayı: 7
Esse Gesse
Hoz Yayınları / Çizgi Roman Dizisi

Etiket Fiyatı   : 24,00 TL (KDV Dahil)
idefix Fiyatı    : 18,89 TL + KDV
  20,40 TL (KDV Dahil)
En Geç 2 İş Gününde KARGO'ya teslim

1,41 TL'den başlayan taksitler için tıklayın

+ Favori Yazarlarıma Ekle
+ Favori Yayınevlerime Ekle
+ Favori listeme ekle

İçindekiler:

- Ölüm Geçidi
- Nehir Korsanları
- Timsah Çetesi
- Bataklıktaki Esrar
- Korkunç İntikam

Büyülü Rüzgar

arkadaslar tom braks 7 cıkmadı aybasıda cıkmayacak orada bır yanlıslık olmus swıng77 ve judas 2 cıkacak haftaya

DAMPYR

Alıntı yapılan: Büyülü Rüzgar - 27 Eylül, 2011, 18:48:09
arkadaslar tom braks 7 cıkmadı aybasıda cıkmayacak orada bır yanlıslık olmus swıng77 ve judas 2 cıkacak haftaya

Peki o zaman orada sergilenen kapak neyin nesi?onlar neyin satışını yapıyorlar?......... ???

Büyülü Rüzgar

dostum tamamen hasımden kaynaklanan bır hata olmus o kapak yanlıslıkla tanıtımla gıtmıs sanırım duzeltılmıs olması lazım dun hasımle konusurken kendısınınde haberı yoktu yanlıslıktan duzletmıstır dıye dusunuyorum ...

DAMPYR

Alıntı yapılan: Büyülü Rüzgar - 27 Eylül, 2011, 19:23:22
dostum tamamen hasımden kaynaklanan bır hata olmus o kapak yanlıslıkla tanıtımla gıtmıs sanırım duzeltılmıs olması lazım dun hasımle konusurken kendısınınde haberı yoktu yanlıslıktan duzletmıstır dıye dusunuyorum ...

Ben biraz önce baktım aynen duruyordu.Bir haber verin isterseniz düzeltsinler.Kapağı görüpte o çizgi romana ulaşamamak çok kötü birşey.(Zaten piyasaya çıksaydı siz buradan haber verirdiniz)Yanlış birşeyler olduğu belliydi.... :-\

Büyülü Rüzgar

aa

Biz de sevinmiştik.!! Neyse Judas ile teselli oluruz artık.
Esse Gesse Hayranı...

hanac

8. sayı 3 Ocak'da dağıtıma veriliyor.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 26 Aralık, 2011, 16:53:42
8. sayı 3 Ocak'da dağıtıma veriliyor.

Hoz bu seriyide bitirmeye karar verdi sanırım.almaya değer bir serimi beni bir aydınlatırmısınız?tüm seri elinde olanlar biraz bilgi yoksa çocuksumu ?

aa

Kapağı çok beğendim. teşekkürler HOZ...
Esse Gesse Hayranı...

Mister NO

[/quote]

Hoz bu seriyide bitirmeye karar verdi sanırım.almaya değer bir serimi beni bir aydınlatırmısınız?tüm seri elinde olanlar biraz bilgi yoksa çocuksumu ?
[/quote]

Sonuçta elbette beğeni meselesi.Birinin beğendiğini başka birisi beğenmeyebilir.

Kişisel fikrim Tom Braks eğlencelidir,komiktir.Hikayeler çocuksu gelebilir ancak keyifli zaman geçirerek okuduğum maceralardır.

Tommiks ve Teksas'takine benzer esprilerle doludur.Onlardan bir parça daha esprili bulurum karakterleri.Bazı sahnelere çok güldüğümü de ifade etmeliyim.Büyük bir beklentiye girmeden,stresli günlerin sonunda,vahşi batıda geçen,yer yer neşeli ve esprili Tom Braks okumak insanı rahatlatır. ;)

darkwood

Bildiğim kadarı ile bu seri Türkiyede yayınlanmayan maceraları da içeriyor.
Bu yüzden Hoz Comics tamamını yayınlarsa, tam seriye sahip olmak o zaman mümkün olabilir.
Darkwood Sakinleri..

Perpetual

8. cildi dün aldım.Kitabın herşeyini beğendim ama alırken dikkat etmediğim bir unsur sonra beni çok rahatsız etti.İlerde değiştirmeye çalışacağım.
Şikayetim de şu; arka sayfadaki baskı öbür sayfaya gölge yapıyor.Malesef tüm sayfalarda var.Umarım her kitapta yoktur da ilerde değiştirmeye fırsat olunca yapabilirim.
7. Biriktirici