Tom Braks - HOZ Comics

Başlatan darkwood, 30 Haziran, 2010, 22:30:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Bu sorun, arada sırada da olsa diğer çizgiromanlarda da oluyor. Herhalde kağıt kalitesinden kaynaklanan bir sorun. Ama siz Tom Braks okumaya devam edin. Tom Braks "hoş" bir çizgiromandır. Ben de keyifle okuyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 19 Ocak, 2012, 11:24:23
Bu sorun, arada sırada da olsa diğer çizgiromanlarda da oluyor. Herhalde kağıt kalitesinden kaynaklanan bir sorun. Ama siz Tom Braks okumaya devam edin. Tom Braks "hoş" bir çizgiromandır. Ben de keyifle okuyorum.

Evet benimde hoşuma gitti.hele her kılığa giren bir kahramanın maceralarını okumak insana ayrı bir keyif veriyor.Yanlız tonton köfte yiye ,yiye birgün şişmanlıktan yürüyemiyecek hale gelecek.... ;D ;D ;D

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 19 Ocak, 2012, 19:40:13
Alıntı yapılan: s.b - 19 Ocak, 2012, 11:24:23

Evet benimde hoşuma gitti.hele her kılığa giren bir kahramanın maceralarını okumak insana ayrı bir keyif veriyor.Yanlız tonton köfte yiye ,yiye birgün şişmanlıktan yürüyemiyecek hale gelecek.... ;D ;D ;D

Tonton u çocukluğumdan beri tanırım. Adam hala aynı kiloda ve görüntüde, bu köftelerde ne var bir test etmek lazım.  :D
Darkwood Sakinleri..

Perpetual

Ben zaten okuyorum :D.Hiçbirşey engelleyemez beni Tom Braks okumaktan ama her kitapta var mı bu sorun yoksa sadece benimkine mi özgü onu merak ettim.

Zaten bize köfteyi sevdiren yegane adamdır Tonton.
7. Biriktirici

DAMPYR

Alıntı yapılan: Perpetual - 19 Ocak, 2012, 02:20:48
8. cildi dün aldım.Kitabın herşeyini beğendim ama alırken dikkat etmediğim bir unsur sonra beni çok rahatsız etti.İlerde değiştirmeye çalışacağım.
Şikayetim de şu; arka sayfadaki baskı öbür sayfaya gölge yapıyor.Malesef tüm sayfalarda var.Umarım her kitapta yoktur da ilerde değiştirmeye fırsat olunca yapabilirim.

anlattığın kadarı ile şunu anladım Bastıkları mürekkep kurumadan ciltleme yapılmış sanırım.o yüzden her sayfa bir sonraki sayfanın üzerine çıkmış.kitabı aldığın yere götür değiştir.daha 8.sayıyı görmedim ama hepsinde aynı hatanın olduğunu zannetmiyorum.bir ara matbada çalışmıştımda oradan biliyorum....... ;D ;)

aa

Tom Braks okumak her zaman stres alır ve neşe verir. Hiç okumayanlara tavsiye ederim.
Esse Gesse Hayranı...

Mister NO

8. cildi dün aldım.Kitabın herşeyini beğendim ama alırken dikkat etmediğim bir unsur sonra beni çok rahatsız etti.İlerde değiştirmeye çalışacağım.
Şikayetim de şu; arka sayfadaki baskı öbür sayfaya gölge yapıyor.Malesef tüm sayfalarda var.Umarım her kitapta yoktur da ilerde değiştirmeye fırsat olunca yapabilirim.

Bu genel bir sorun mudur?Tom Braks 8.cilti alan başka arkadaşlarda da bu sorun var mı?

darkwood

Alıntı yapılan: Mister NO - 31 Ocak, 2012, 22:15:47

Bu genel bir sorun mudur?Tom Braks 8.cilti alan başka arkadaşlarda da bu sorun var mı?

Evet benim aldığım kitaptada mevcut, arka sayfalarda gölgeler var. Sanırım kullanılan kağıt kalitesi ile ilgili bir sorun var, Kadıköye indiğimde diğer kitaplarıda kontrol etmeye çalışacağım.  ::)
Darkwood Sakinleri..

Tex68

EVET BENDEKİDE AYNI DURUM AYRICA KİT TAYLORDA DA VAR LAL BASTIKLARINA BENZİYOR  ;)

s.b

Alıntı yapılan: Perpetual - 19 Ocak, 2012, 23:44:49
Ben zaten okuyorum :D.Hiçbirşey engelleyemez beni Tom Braks okumaktan ama her kitapta var mı bu sorun yoksa sadece benimkine mi özgü onu merak ettim.

Zaten bize köfteyi sevdiren yegane adamdır Tonton.

Evet, aynı sorun bendeki 8. sayıda da var.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

9. sayı 1 Mart da çıkıyor.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 29 Şubat, 2012, 20:56:11

8'inci sayıdaki sorun düzeltilmiştir iğişallah 9'uncu sayıdada aynı sorunun sürmemesini diliyoruz.bu arada birkaç tanede sorunsuz 8'inci sayıyı basamazlarmı acaba.... ???

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 01 Mart, 2012, 18:41:41

8'inci sayıdaki sorun düzeltilmiştir iğişallah 9'uncu sayıdada aynı sorunun sürmemesini diliyoruz.bu arada birkaç tanede sorunsuz 8'inci sayıyı basamazlarmı acaba.... ???

Birkaç yüz tane düzgün kağıda basılmış cilt diyecektin sanırım..  :D
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 01 Mart, 2012, 19:00:56
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 01 Mart, 2012, 18:41:41

Birkaç yüz tane düzgün kağıda basılmış cilt diyecektin sanırım..  :D

evet öyle diyecektim ;D ama 8'inci sayı satışı kadar cilt bassalarda olur.hatalılarla değiştirme imkanı olurdu  :) ;) :D

abselemon

Tom Braks toplamda kaç cilt olacak? Bu konuda bilgisi olan varsa bir bilgi yazabilir mi?